Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

“Маємо почути кожного!” – Інна Бойко про заплановані зустрічі з мешканцями району.

Про це, за підсумками засідання Ради регіонального розвитку району зазначила голова райдержадміністрації Інна Бойко. Анонсовані зустрічі з мешканцями міської та сільських рад району мають стати успішним прикладом участі громадськості у визначенні пріоритетів розвитку району та майбутніх об’єднаних територіальних громад.

Не дивлячись на те, що в державі іде неоголошена війна, реформа децентралізації – це одна із найуспішніших реформ для ефективного вирішення місцевих проблем. Саме завдяки Президенту України Петру Порошенку, реформа децентралізації – це як раз та реформа, яка наближує владу до людей, скорочує відстань від людини, яка приймає рішення для громади. Успішні приклади впровадження реформи децентралізації довели її економічну та політичну ефективність, відтак вона має стати незворотною.

На жаль, виборчий процес по двом громадам у нашому районі припинено в зв’язку із введенням воєнного стану. Однак, об’єднання відбудеться і це лише питання часу.” – підкреслила Інна Бойко.

За словами очільниці району, незважаючи на різного роду перепони, все одно потрібно рухатися вперед: планувати і виконувати заплановане – іншого шляху немає.

Чудовою нагодою для розвитку громад району мають стати зустрічі з населенням, які стартують вже завтра. В ході цих зустрічей, кожен мешканець може внести свої пропозиції щодо перспектив розвитку відповідної території: це і ремонт доріг, мостів, будинків культури, будівництво амбулаторій, дитячих, спортивних майданчиків або реалізація більш масштабних проектів. З графіком зустрічей можна ознайомитись за наступним посиланням. Виходячи з пропозицій мешканців і буде відбуватись формування Перспективного плану розвитку району на 2019 – 2021 роки. Таким чином, влада має почути кожного.

Поділитися:

Дата: 05.12.2018 | 21:01


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України