Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Економіка рухатиметься вперед, якщо на виборах відповідальні політики і виборці дадуть відсіч популістам – Президент

Президент Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку Івано-Франківської області наголосив, що за всіма прогнозами, протягом найближчих років в Україні триватиме економічне зростання.

«Так, під час війни, так – економічне зростання», – наголосив Президент. «Ми робимо титанічні зусилля для покращення інвестиційного клімату, щоб бізнес приходив в Україну і щоб комфортно себе почував», – додав він.

Глава держави навів приклади оцінок представників міжнародних компаній, які доводять, що ситуація кардинально змінилася на краще за тими напрямками, які раніше були абсолютно корумповані, зокрема в системі відшкодування податку на додану вартість. Нині ПДВ в автоматичному режимі вчасно повертається.

«Вперше в історії України автоматичне відшкодування ПДВ отримали 99% суб’єктів господарювання», – підкреслив Президент. При цьому він додав, що «раніше 30% від цього йшло на фінансування корумпованої влади». «Виявилося, що для цього достатньо лише політичної волі і ефективної роботи Верховної Ради», – зазначив Президент.

«Економіка відновиться і піде вперед, якщо на виборах відповідальні політики і виборці дадуть відсіч демагогам і популістам, якщо суспільство не дозволить зруйнувати так важко досягнуту макроекономічну стабілізацію», – сказав Президент.

Він нагадав, що у 2014-2015 роках банківська система на 80% була неплатоспроможною. За його словами, завдяки ефективним та професійним діям влади вдалося «видалити цю ракову пухлину, яка вразила усю фінансову систему країни».

«Тому надзвичайно важливим буде зараз вибір – не дати обдурити популістам і демагогам українців», – підкреслив Петро Порошенко.

Поділитися:

Дата: 04.12.2018 | 21:34


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України