Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Електронне
звернення

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко: “Ми всі разом маємо докласти максимум зусиль для розбудови нашого району”

Про це зазначила голова райдержадміністрації Інна Бойко під час засідання Ради регіонального розвитку, яке відбулось 4 грудня за участі заступника голови облдержадміністрації Валентина Гайдаржи, заступника директора департаменту освіти і науки ОДА Наталії Сокульської, депутатів обласної ради Андрія Закусілова та Олени Донченко, депутатів райради, міськсільголів та представників підприємств району.

Сьогодні ми проводимо перше засідання  ради регіонального розвитку Снігурівського району. Це викликано необхідністю  визначення майбутнього нашої маленької батьківщини – Снігурівщини. Саме від наших зусиль, проведеної нами роботи по напрацюванню проблемних питань по всім населеним пунктам району, а потім і втілення їх у життя буде залежати  доля людей на Снігурівщині.” – зазначила очільниця району Інна Бойко.

За словами першого заступника голови РДА Сергія Верловицького, головним завданням, яке сьогодні стоїть перед владою району – це формування Перспективного плану розвитку у Снігурівському районі на 2019-2021 роки.

Сьогодні необхідно почути громаду, розглянути всі питання, які люди будуть перед нами ставити, сформувати перелік проблемних питань:  спочатку по населеним пунктам, а потім по Снігурівському району в цілому та надати вже опрацьований Перспективного плану розвитку у Снігурівському районі на 2019-2021 роки до облдержадміністрації.” – додав Сергій Верловицький.

Інна Бойко розповіла присутнім про успіхи та досягнення в районі за два попередні роки. Хотілося б окремо відмітити, що незважаючи на війну в країні, район отримав значні здобутки. Присутній на засідання Ради регіонального розвитку фінансовий директор групи компаній “Агрофьюжн” Іван Сакаль розповів про наймасштабніший інвестиційний проект, який вдалося втілити в нашому районі  – будівництво найбільшого в Європі заводу по переробці томатної пасти. Своїми досягненнями та пропозиціями поділилися голова Широківської ОТГ Сергій Пересунько та сільські голови.

Для напрацювання проблемних питань, їх узагальнення та підготовки Перспективного плану розвитку у Снігурівському районі на наступні три роки, було прийнято рішення про створення та затвердження Робочої групи, що займатиметься узагальненням пропозицій до Перспективного плану.

Врешті-решт покращувати життя людей громади – це перше завдання децентралізації. І саме спільно з громадою будуть визначені пріоритети для кожного населеного пункту нашого району. Багато ще не зроблено, але такі плани дадуть можливість громадянам відслідковувати роботу на місцях.

 

Поділитися:

Дата: 04.12.2018 | 14:42


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України