Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Маємо перші результати від реалізації інфраструктурних проектів в ОТГ, – Олексій Савченко

У Миколаївській області триває реалізація інфраструктурних проектів в об’єднаних територіальних громадах. Наразі Миколаївська облдержадміністрація визначила та погодила 107 проектних заявок від 19 громад на понад 90 млн грн. Так, Кам’яномостівська сільська ОТГ Первомайського району придбала шкільний автобус для безпечного, регулярного і безоплатного перевезення учнів та вчителів. А також триває капітальний ремонт покрівлі у дошкільному навчальному закладі «Дзвіночок» в с. Кам’яний Міст. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбукповідомив голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко.

За дорученням очільника області профільний заступник Олександр Кушнір та департамент економіки провели активну роботу – допомогли ОТГ Миколаївщини у розподіленні субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

«Тільки завдяки плідній співпраці і об’єднанню зусиль об’єднаних територіальних громад та обласної влади можливо отримувати вагомі результати на шляху розбудови нашої країни. За моїм дорученням Миколаївська ОДА визначила та погодила 107 проектних заявок від 19 громад на більше, ніж 90 млн грн», – написав Олексій Савченко.

Голова ОДА зазначив, що вже сьогодні є перші результати. Так, Кам’яномостівська сільська ОТГ Первомайського району придбала шкільний автобус для безпечного, регулярного і безоплатного перевезення учнів та вчителів. Під час навчального року послугами шкільного автобусу користуватимуться 60 дітей із Кам’яномостівської ЗОШ. Водночас, триває капітальний ремонт покрівлі у дошкільному навчальному закладі «Дзвіночок» в с. Кам’яний Міст, що в свою чергу, дасть змогу створити належні умови для 42 дошкільнят та 11 вихователів.

«Це ще раз доводить, що реформа децентралізації, запроваджена завдяки президенту України Петру Порошенку, набула незворотнього руху. Вона виявляє ефективних менеджерів на місцях, які вдало використовують нові можливості. А громади отримують додаткове фінансування, беруть на себе зобов’язання і відповідальність, успішно працюють в інтересах громадян», – акцентував Олексій Савченко.


Дата: 13.11.2017 | 17:48


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України