Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Олександр Кушнір: “Команда Миколаївської обласної державної адміністрації продовжує системно підходити до реалізації реформи децентралізації.”

Команда Миколаївської обласної державної адміністрації продовжує системно підходити до реалізації реформи децентралізації. Майже всі об’єднані територіальні громади, які функціонують на території області, вже на власних прикладах відчули переваги найголовнішої реформи сьогодення.

Попереду в нас засідання Ради регіонального розвитку, де ми, за дорученням Президента України Петро Порошенко, будемо розробляти перспективний план розвитку Миколаївщини на наступні три роки. Саме тому, для нас зараз дуже важливо якісно завершити виконання проектів, які реалізуються за рахунок інфраструктурної субвенції у 2018 році, зрозуміти усі існуючі нюанси і почати намічати плани на майбутнє, роблячи акценти винятково на якісні зрушення, а не на формальні показники. Це принципова позиція голови ОДА Олексій Савченко, на чому він особисто неодноразово наголошує і вимагає саме такого підходу.

Саме тому вчора провів ґрунтовну зустріч з головами наших об’єднаних територіальних громад, під час якої обговорили стан реалізації, інфраструктурних проектів, раніше погоджених комісією по оцінці та відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку Міністерстві регіонального розвитку і будівництва України.

Нагадаю, у липні комісія по оцінці та відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку при Мінрегіоні, після ґрунтовного відпрацювання якості проектів представниками ОТГ та фахівцями ОДА, погодила всі 120 інфраструктурних проектів, поданих об’єднаними територіальними громадами Миколаївської області.

На тепер, за результатами зустрічі і підбиття проміжних підсумків, маємо наступний результат: 47 проектів повністю реалізовано, більшість з тих, що знаходяться в процесі реалізації, будуть реалізовані до кінця листопада, інші – до кінця грудня.

Цього року наші громади спрямували кошти субвенції на капітальні ремонти комунальних доріг, лікарень, шкіл, дошкільних закладів та будинків культури, водопровідних мереж, вуличного освітлення, придбання спецтехніки для комунальних підприємств та закладів медицини, шкільних автобусів тощо.

Всі проекти реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ на загальну суму 109,3 млн грн. Із них: сума державної субвенції складе 86,2 млн грн., кошти місцевих бюджетів – 13,4 млн грн., інші кошти (зокрема, кошти ДФРР) – 9,7 млн грн.

Ще раз нагадав всім, що основною метою реалізації інфраструктурних проектів, яку визначила команда Миколаївська обласна державна адміністрація, є покращення якості життя населення, посилення економічної спроможності та забезпечення територіальної згуртованості громад нашої області.

Переконаний, всі проекти будуть обов’язково реалізовані у повному обсязі і найбільш якісно для громади до кінця поточного року, щоб кошти не поверталися назад, а були ефективно використані. Все, що робимо – робимо на благо людей, вони наша найбільша цінність!

Поділитися:

Дата: 22.11.2018 | 12:06


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Військова служба за контрактом у Збройних Силах України