Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Владою Снігурівського району буде укладено договір соціального партнерства з керівництвом Засільського цукрового заводу щодо збереження автодороги Т15-08

Сьогодні, 10 листопада 2017 року, голова райдержадміністрації Інна Бойко разом з головою райради Тетяною Мезіною та депутатом райради Дмитром Титаренко з робочим візитом відвідали Засільський цукровий завод. Зустріч відбулася в рамках соціального партнерства з метою збереження автодороги Т15-08 Калинівка – Снігурівка – Березнегувате, на ремонт якої було виділено більш ніж 400 млн.грн. Тому, завдання влади – забезпечити її цілісність.

Під час перемовин з генеральним директором заводу Володимиром Палієнко, Інна Володимирівна акцентувала особливу увагу на збереженні інфраструктури міста та довколишніх сіл, через які проходять автодороги Т15-08 та Т15-05. Досягнута домовленість на рівні керівництва району та генерального директора заводу щодо офіційного укладення договору соціального партнерства, основною метою якого буде не просто виділення коштів на об’єкти соціального призначення, а будуть виділятися кошти на утримання інфраструктури доріг.

Слід відмітити, що зустріч пройшла досить конструктивно і генеральний директор заводу Володимир Палієнко запевнив, що одним із пріоритетів утримання свого іміджу на ринку є дотримання законодавства. Тому, дотримання вагового контролю є однією з умов договірних відносин з перевізниками. За словами Володимира Палієнка, лише цьогоріч було відмовлено від прийняття цукрового буряку 15-ти вантажівкам, які порушили умови договору щодо вагового контролю. Крім того, обидві сторони зустрічі були згодні з тим, що встановлення на автошляхах габаритно-вагових комплексів сприятиме тому, що така проблема як перевантаження зникне взагалі.

Наостанок було організовано екскурсію по заводу, під час якої гостям зі Снігурівщини показали виробничі потужності заводу європейського масштабу.


Дата: 10.11.2017 | 16:33


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

21 вересня 2018 року
08:30

Урочисті заходи з нагоди Дня партизанської слави України.

Місця проведення:

  • біля стели загиблим воїнам-снігурівчанам (навпроти будівлі РДА);
  • біля братської могили членів підпільної групи Іди Лауди (біля УК ІЗС).

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України