Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Місце постійної дислокації 36-ї окремої бригади морської піхоти відвідала Віце-прем’єр-міністр Іванна Климпуш-Цинцадзе

У п’ятницю, 16 листопада, в рамках робочого візиту до Миколаївської області Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської  та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе відвідала місце постійної дислокації 36-ї окремої бригади морської піхоти. ФОТО. 

У рамках візиту пані Віце-прем’єр-міністр вшанувала пам’ять загиблих воїнів, поспілкувалась з особовим складом бригади щодо впровадження стандартів НАТО, зокрема в харчуванні.

Вона зазначила, що в Україні збільшуються видатки на фінансування Збройних Сил і активно впроваджуються найуспішніші світові практики і стандарти щодо забезпечення військовослужбовців.

«Ми пишаємось тим, що сьогодні Збройні Сили України – одна з 10 найпотужніших армій Європи, а за силою духу, патріотизму, силою волі, ми можемо претендувати на звання чи не найміцнішої, найпотужнішої армії світу. Все це завдяки вам. Зі свого боку, ми в Уряді відчуваємо свою відповідальність. Тому у проекті бюджету на наступний рік заклали значне збільшення в грошовому забезпечені для військових. Я знаю, що ваша бригада – одна з тих, які активно впроваджують нові стандарти, зокрема стандарти НАТО. Сподіваюсь, що кожен з вас особисто відчуває в свої службі ці зміни, і вони є для вас корисними», – сказала Іванна Климпуш-Цинцадзе.

У зустрічі також взяв участь перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації В’ячеслав Бонь. Він зазначив, що ОДА також не стоїть осторонь підтримки військовослужбовців, і підтримав позицію держави щодо впровадження нових стандартів в армії.

«Завдяки Президенту України Петру Порошенку українська армія відновлюються, зміцнюється і стає сильною. Зі свого ми постійно взаємодіємо з військовими, надаємо підтримку з будь яких питань. Сьогодні бачимо, що ті стандарти НАТО, які впроваджуються дають якісні зміни не тільки в тому, що стосується безпосередньо бойових дій, а й в побуті військовослужбовців. Розуміємо, що це складний, довготривалий процес, але вже бачимо перші позитивні зміни», – прокоментував В’ячеслав Бонь.

Віце-прем’єр-міністр та перший заступник голови ОДА також відвідали їдальню 36-ї окремої бригади морської піхоти та особисто переконалась в якість харчування військових, яке повністю відповідає стандартам НАТО.

Поділитися:

Дата: 16.11.2018 | 17:57


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

26 квітня 2019 року
о 08.30

Мітинг та урочисте покладання квітів до пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи з нагоди Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля.

Місце проведення: паркова зона біля Снігурівського відділу поліції та Укрпошти.

Поділитися:

Читайте також:
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України