Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Це важливо, бо це життя тих людей, заради яких ми працюємо, – Олексій Савченко про розвиток медицини на Миколаївщині

Про роботу із поліпшення надання медичних послуг в області, створення єдиної диспетчерської служби 103, функціонування «Віконець життя», будівництво амбулаторій та закупівлю обладнання і транспорту розповів голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко під час свого виступу на ІV Миколаївському економічному форумі 15 листопада.

«У минулому році ми створили єдину диспетчерську службу 103, куди надходять всі виклики. Ми повністю модернізували всі системи, які сьогодні є, задіяли все, що можливо задіяти і в режимі онлайн бачимо як просувається «швидка», скільки треба часу, щоб вона потрапила в те, чи інше місце», – відзначив Олексій Савченко.

Крім того, очільник області повідомив про проведену роботу із відновлення автопарку «швидких». Так, на Миколаївщині вперше розроблена та реалізується програма придбання спеціалізованого автотранспорту. Наразі за 15,9 млн грн придбано та вже працює 7 автомобілів ШМД, до кінця року буде придбано ще 5 автомобілів.

Голова ОДА також розповів про успішну роботу «Віконець життя», які функціонують по всій області.

«На Миколаївщині ми мали велику проблему в тому, що люди не знаючи відповідальності, позбавлялися дітей, тобто викидали новонароджених. На жаль, у нас були такі ганебні приклади… Ми відкрили 24 «Віконця життя», провели дуже серйозну роботу. Це важлива програма, бо це життя людини. Для цього людині не треба пояснювати хто вона така, її завдання просто дійти до «Віконця життя», покласти свою дитину у це віконце», – прокоментував Олексій Савченко.

Одним із успіхів роботи у медичній галузі стало відкриття акушерсько-гінекологічного відділення в обласній клінічній лікарні у 2017 році,  а також придбання медичного обладнання за 9 місяців 2018 року на суму 29,4 млн грн, у 2017 році – 34,3 млн грн.

Окремо Олексій Савченко наголосив про роботу з впровадження ініціативи Президента України Петра Порошенка щодо розвитку сільської медицини.

«Ми розпочали будівництво 14 амбулаторій. Дякую за це Президенту України. В амбулаторіях будуть надаватися якісні медичні послуги, буде телемедицина, де можна на прямому зв’язку з інститутами отримати якісну допомогу», – зазначив очільник області, вказавши, що на досягнутому Миколаївщина в жодному разі не зупинятиметься, адже ця робота є вкрай важливою, від неї залежить життя людей.

Поділитися:

Дата: 16.11.2018 | 17:56


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України