Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

До відома сільгосптоваровиробників району!

Вкотре нагадуємо, що право на державну підтримку заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів мають суб’єкти господарювання агропромислового комплексу, чистий дохід (виручка) від реалізації продукції яких за минулий рік не перевищує 20,0 млн.грн.

Часткова компенсація надається за нараховані і сплачені у поточному році відсотки за користування кредитами у розмірі облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами. Короткострокові кредити можуть бути залучені протягом 2017-2018 років, середньострокові — з 2016 року.

Прийом документів завершується 30 листопада 2018 року. Для отримання  необхідної інформації щодо можливості отримання державної підтримки звертатися до департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації  за адресою:  м. Миколаїв, вул. Спаська, 1, кім. 23, тел. 37-74-02.

Поділитися:

Дата: 08.11.2018 | 15:24


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України