Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

До відома сільгосптоваровиробників району!

Вкотре нагадуємо, що право на державну підтримку заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів мають суб’єкти господарювання агропромислового комплексу, чистий дохід (виручка) від реалізації продукції яких за минулий рік не перевищує 20,0 млн.грн.

Часткова компенсація надається за нараховані і сплачені у поточному році відсотки за користування кредитами у розмірі облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розмірів, передбачених кредитними договорами. Короткострокові кредити можуть бути залучені протягом 2017-2018 років, середньострокові — з 2016 року.

Прийом документів завершується 30 листопада 2018 року. Для отримання  необхідної інформації щодо можливості отримання державної підтримки звертатися до департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації  за адресою:  м. Миколаїв, вул. Спаська, 1, кім. 23, тел. 37-74-02.

Поділитися:

Дата: 08.11.2018 | 15:24


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

24 листопада 2018р.
15.30

Пам’ятний мітинг та акція «Запали свічку» до Дня па́м’яті жертв голодомо́рів

Місце проведення: меморіальний знак пам’яті жертвам Голодомору (біля церкви Святого Миколая зимового, м.Снігурівка, вул.Центральна, 181)

Поділитися:

22 листопада 2018р.
14.00

Концерт та музично –просвітницька лекція до Дня збройних сил України «Воїни України: від пращурів до героїв сьогодення» за участю Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру та Окремої артилерійської бригади ім.генерала-хорунжого Олексія Алмазова ВМС ЗС України

Місце проведення: Будинок творчості дітей та юнацтва (м.Снігурівка, вул.Центральна, 87)

Поділитися:

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України