Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

В райдержадміністрації провели брифінг з питань створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки

Вчора, 7 листопада 2018 року, в залі засідань райдержадміністрації відбувся брифінг під головуванням заступника голови РДА Андрія Гищака за участі військового комісара Андрія Пастуха. В ході брифінгу було обговорено питання реформування РВК та створення на його базі територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Андрій Пастух повідомив, що розвиток Збройних Сил України за західними стандартами та реформування державної системи мобілізації і мобілізаційної підготовки на основі базових європейських підходів передбачають реформування та забезпечення ефективного функціонування місцевих органів військового управління, якими на сьогодні є військові комісаріати.

Наразі в Україні є Перспективна модель по реформуванню існуючих РВК в ефективні місцеві органи військового управління з виконанням функцій щодо комплектування Збройних Сил України особовим складом. Новостворений орган також виконуватиме завдання по реалізації соціального та правового захисту військовозобов’язаних, резервістів, військовослужбовців, ветеранів війни та військової служби, пенсіонерів з числа військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей.

Поділитися:

Дата: 08.11.2018 | 8:41


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

24 листопада 2018р.
15.30

Пам’ятний мітинг та акція «Запали свічку» до Дня па́м’яті жертв голодомо́рів

Місце проведення: меморіальний знак пам’яті жертвам Голодомору (біля церкви Святого Миколая зимового, м.Снігурівка, вул.Центральна, 181)

Поділитися:

22 листопада 2018р.
14.00

Концерт та музично –просвітницька лекція до Дня збройних сил України «Воїни України: від пращурів до героїв сьогодення» за участю Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру та Окремої артилерійської бригади ім.генерала-хорунжого Олексія Алмазова ВМС ЗС України

Місце проведення: Будинок творчості дітей та юнацтва (м.Снігурівка, вул.Центральна, 87)

Поділитися:

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України