Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В райдержадміністрації провели брифінг з питань створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки

Вчора, 7 листопада 2018 року, в залі засідань райдержадміністрації відбувся брифінг під головуванням заступника голови РДА Андрія Гищака за участі військового комісара Андрія Пастуха. В ході брифінгу було обговорено питання реформування РВК та створення на його базі територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Андрій Пастух повідомив, що розвиток Збройних Сил України за західними стандартами та реформування державної системи мобілізації і мобілізаційної підготовки на основі базових європейських підходів передбачають реформування та забезпечення ефективного функціонування місцевих органів військового управління, якими на сьогодні є військові комісаріати.

Наразі в Україні є Перспективна модель по реформуванню існуючих РВК в ефективні місцеві органи військового управління з виконанням функцій щодо комплектування Збройних Сил України особовим складом. Новостворений орган також виконуватиме завдання по реалізації соціального та правового захисту військовозобов’язаних, резервістів, військовослужбовців, ветеранів війни та військової служби, пенсіонерів з числа військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей.

Поділитися:

Дата: 08.11.2018 | 8:41


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України