Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Снігурівщина на першому місці серед районів області за надані адміністративні послуги у сфері державної реєстрації нерухомого майна

За січень-жовтень 2018  року до загального фонду місцевого бюджету за надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації виконавчі органи міських рад Миколаєва, Вознесенська, Первомайська, Очакова та Южноукраїнська, а також районні державні адміністрації отримали 6852450 грн.

Міста обласного значення отримали  2,9 млн грн. Лідерами стали м. Миколаїв (1,7 млн. грн.), м. Вознесенськ (557 тис. грн.) та м. Первомайськ (436 тис. грн).

Серед райдержадміністрацій лідирують Снігурівська (608 тис.грн.), Миколаївська (577 тис. грн.) та Березнегуватська (273 тис. грн.).

Усього райдержадміністрації отримали 3,9 млн. грн.

Поділитися:

Дата: 07.11.2018 | 14:24


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

24 листопада 2018р.
15.30

Пам’ятний мітинг та акція «Запали свічку» до Дня па́м’яті жертв голодомо́рів

Місце проведення: меморіальний знак пам’яті жертвам Голодомору (біля церкви Святого Миколая зимового, м.Снігурівка, вул.Центральна, 181)

Поділитися:

22 листопада 2018р.
14.00

Концерт та музично –просвітницька лекція до Дня збройних сил України «Воїни України: від пращурів до героїв сьогодення» за участю Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру та Окремої артилерійської бригади ім.генерала-хорунжого Олексія Алмазова ВМС ЗС України

Місце проведення: Будинок творчості дітей та юнацтва (м.Снігурівка, вул.Центральна, 87)

Поділитися:

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України