Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Ключові аспекти реформування сучасної освіти

31 жовтня 2018 року на базі Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися заходи під гаслом «Ключові аспекти реформування сучасної освіти».

Районна педагогічна конференція «Золоті розписи ідей В. Сухомлинського» (до 100-річчя від дня народження). Цьогоріч 28 вересня в Україні та світі відзначають ювілейну дату людини, творчість якої – унікальне явище в українській і світовій педагогіці. Саме цій даті присвячена районна конференція «Золоті розписи ідей В.Сухомлинського», що зібрала ЗДВР, педагогів-організаторів, вчителів-предметників, педагогів ЗДО, методистів РМК. Основними напрямками роботи були: «Нова українська  школа: інтеграція спадщини Сухомлинського В.О. у  сучасний  освітній процес»; «Піднесення ефективності методичної роботи з педагогічними кадрами, як інтелектуальної основи педагогічної майстерності на основі впровадження гуманістичних ідей В.О.Сухомлинського»; «Педагогічна спадщина В.Сухомлинського – невичерпне джерело духовного  розвитку школярів»; «Твори добро, красу і радість». Презентація виховної роботи Закладу Дошкільної Освіти; «Участь в обласному фестивалі «Art Green Fest 2018» у номінації «Зелена» скарбничка вихователя-дошкільника»;«Впровадження педагогічних ідей В. Сухомлинського в роботу шкільної бібліотеки»; «Педагогічна та батьківська мудрість виховання – духовне надбання дітей», «Педагогіка  партнерства:  учитель  — учні  —   батьки. «Нетрадиційні форми роботи з батьками в умовах нової української школи»; «В. Сухомлинський про роботу з дітьми з особливими потребами».Виступи учасників супроводжувалися цікавими, глибоко продуманими презентаціями.Заключним етапом зібрання стало проведення тренінгового заняття — «Моє покликання сіяти добро».

Засідання РМО вчителів української мови та літератури, іноземної мови, хімії, фізики та астрономії, суспільних дисциплін, географії та економіки, математики, біології та екології. Ключовими питаннями засідань були:  підготовка учнів до ЗНО та ДПА.

Засідання РМО асистентів вчителів інклюзивного класу та шкільних психологів відбулось  в формі «Калейдоскоп психологічних методик»  на якому всі учасники мали змогу обмінятися досвідом своєї роботи. Цікавою та корисною була  екскурсія, бесіда в Інклюзивному ресурсному центрі.

Засідання науково-методичної ради РМК. На заході були присутні члени ради і заступники директорів з навчально-виховної роботи освітніх закладів району. Порядок денний передбачав розгляд ряду важливих актуальних освітянських питань, а саме:

  • Професійний розвиток педагогічних працівників освітніх закладів району в контексті реалізації Закону України «Про освіту»;
  • Реалізація компетентнісного підходу у навчанні молодших школярів на шляху впровадження нових Державних стандартів;
  • Реалізація правопросвітницького проекту «Я маю право»;
  • Підсумки ЗНО-2018 та організаційно-методичний супровід ЗНО-2019;
  • Огляд новинок науково-методичної літератури.

Виступи учасників зібрання супроводжувалися мультимедійними презентаціями. Підсумком засідання науково-методичної ради стало вироблення рішень щодо покращення навчально-виховного процесу у закладах району.

У цей день всі заходи були проведенні на високому методичному рівні.

Поділитися:

Дата: 06.11.2018 | 19:07


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

24 листопада 2018р.
15.30

Пам’ятний мітинг та акція «Запали свічку» до Дня па́м’яті жертв голодомо́рів

Місце проведення: меморіальний знак пам’яті жертвам Голодомору (біля церкви Святого Миколая зимового, м.Снігурівка, вул.Центральна, 181)

Поділитися:

22 листопада 2018р.
14.00

Концерт та музично –просвітницька лекція до Дня збройних сил України «Воїни України: від пращурів до героїв сьогодення» за участю Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру та Окремої артилерійської бригади ім.генерала-хорунжого Олексія Алмазова ВМС ЗС України

Місце проведення: Будинок творчості дітей та юнацтва (м.Снігурівка, вул.Центральна, 87)

Поділитися:

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України