Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Увага! Конкурс!

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» – начальника служби у справах дітей Снігурівської  районної державної адміністрації

Загальні умови
Посадові обов’язки 1. Організовує роботу по зусиллю місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій усіх форм власності у вирішені питань соціального захисту дітей та організації роботи, спрямованої на запобігання дитячій бездоглядності.

2. Організовує розроблення і здійснення  заходів, спрямованих на поліпшення становища дітей, запобігання бездоглядності та правопорушень серед дітей на території району.

3. Забезпечує в межах своєї компетенції контроль за виконання законодавства щодо соціального захисту дітей.

4. Утворює, реорганізує, ліквідує притулки для дітей та центри соціально-психологічної реабілітації для дітей.

5. Здійснює контроль за роботою органу опіки та піклування, міської та сільських рад по захисту житлових та майнових прав дітей.

6. Організовує діяльність комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації та виконання службою функцій органу опіки та піклування райдержадміністрації.

7. Готує та подає в установленому порядку статистичну звітність відповідно до законодавства.

8. Здійснює керівництво діяльністю служби, несе персональну відповідальність за виконання покладених на неї завдань.

9. Здійснює контроль за виконанням нормативних документів.

10. Призначає та звільняє з посади працівників служби.

11.  Видає в межах своєї компетенції накази, організовує і контролює їх виконання.

12. Подає на затвердження голові райдержадміністрації штатний розпис служби в межах граничної чисельності та фонду оплати праці працівників.

13. Затверджує посадові інструкції працівників служби.

14.  Організовує роботу координаційної ради з питань соціального захисту, профілактики бездоглядності та правопорушень серед дітей при райдержадміністрації: складає плани роботи, готує матеріали на засідання, контролює виконання рішень координаційної ради.

15. Проводить особистий прийом дітей, їх  батьків та інших осіб, розглядає скарги та заяви з питань, що належать до компетенції служби.

Умови оплати праці Посадовий оклад – 6500 грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду Безстроково
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання 1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

6. Заповнена особова картка встановленого зразка.

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік (надається у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації на офіційному веб-сайті НАЗК).

Строк подання документів для участі в конкурсі 30 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.

Документи приймаються за адресою:                                                   м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22, ІІ поверх, каб.212, 215 до 17.00  05.12.2018р.

Місце, час та дата проведення конкурсу Конкурс проводиться 07.12.2018 р. о 10.00 год. за адресою: м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22, каб.410
Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу Кондратюк Михайло Віталійович,

тел. (0512) 37 04 60, kondratiuk@mk.gov.ua

Дигало Євгенія Володимирівна,

тел. (05162) 3 10 04

cadry_sng@ukr.net

Кваліфікаційні вимоги
1. Освіта Вища освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста)
2. Досвід роботи Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року

 

3. Володіння державною мовою Вільне володіння державною мовою
4. Володіння іноземною мовою Не є обов’язковим
 

Вимоги до компетентності

  Вимога Компоненти вимоги
1. Ділові якості Виваженість, здатність концентруватись на деталях, вміння вести перемовини, навички розв’язання проблем
2. Особистісні якості Автономність, емоційна стабільність, комунікабельність
4. Технічні вміння Володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача. Досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Excel, Power Point) або з альтернативним пакетом Open Office, Libre Office
Професійні знання
  Вимога Компоненти
1. Знання законодавства Знання:
1. Конституції України.
2. Закону України «Про державну службу».

3. Закону України «Про запобігання корупції».

2. Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції Знання:

1. Сімейного кодексу України.

2. Цивільного кодексу України.

3. Закону України «Про місцеві державні адміністрації».

4. Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».

5. Закону України «Про охорону дитинства».

6. Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей».

7.  Постанови Кабінету Міністрів України від      24 вересня 2008 року № 866
«Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини».

8. Постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 року № 565 «Про затвердження Положення про прийомну сім’ю».

9. Постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2002 року № 564 «Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу».

10. Постанови Кабінету Міністрів України від 08 жовтня 2008 року № 905  «Про затвердження Порядку провадження діяльності з усиновлення та здійснення нагляду за дотриманням прав усиновлених дітей».

11. Наказу Міністерства соціальної політики України від 20 січня 2014 року № 27 «Про Порядок ведення службами у справах дітей обліку дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах».

12. Інших нормативно-правових актів з питань захисту прав дітей.

Поділитися:

Дата: 06.11.2018 | 18:52


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України