Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Рівень володіння вчителем педагогічними компетентностями – один з основних елементів надання якісних освітніх послуг закладом освіти

Реальна дієвість Нової української школи залежить від кожного конкретного педагога: його знань, умінь, компетенцій, розуміння стратегічних цілей діяльності та наявності дієвого інструментарію для практичної реалізації заявлених завдань. Саме з цією метою було проведено засідання педагогічної ради у Снігурівській ЗОШ І-ІІІ ст.№1 у тренінговому форматі.

Протягом засідання присутні працювали із термінами Закону України «Про освіту» та Концепції НУШ, виконали вправу «Пазли» на встановлення відповідності між рівнем професійної компетентності та критеріями результативності педагогічної діяльності, змалювали педагогічний портрет та окреслили основні якості сучасного українського вчителя.

Виступаючі на засіданні ЗДНВР Риженко Л.Г., вчителі Орленко Л.В., Пишньова С.А., Шпак О.А., Уткін І.І. наголосили на тому, що сучасний учитель має постійно працювати над собою, швидко вчитися, опановувати нові технології, миттєво змінюватися, щоб відповідати швидкоплинним вимогам суспільства. Він поступово перестає бути джерелом знань, а має навчити молоде покоління організовувати процес засвоєння знань. Педагоги переглянули інформаційний ролик «Продуктивне навчання в американській школі» та обговорили побачене.

 

Л.Риженко, ЗДНВР Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Поділитися:

Дата: 06.11.2018 | 18:37


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

24 листопада 2018р.
15.30

Пам’ятний мітинг та акція «Запали свічку» до Дня па́м’яті жертв голодомо́рів

Місце проведення: меморіальний знак пам’яті жертвам Голодомору (біля церкви Святого Миколая зимового, м.Снігурівка, вул.Центральна, 181)

Поділитися:

22 листопада 2018р.
14.00

Концерт та музично –просвітницька лекція до Дня збройних сил України «Воїни України: від пращурів до героїв сьогодення» за участю Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру та Окремої артилерійської бригади ім.генерала-хорунжого Олексія Алмазова ВМС ЗС України

Місце проведення: Будинок творчості дітей та юнацтва (м.Снігурівка, вул.Центральна, 87)

Поділитися:

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України