Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Інна Бойко провела щотижневу апаратну нараду

В понеділок, 5 листопада, під керівництвом голови райдержадміністрації Інни Бойко відбулася чергова щотижнева апаратна нарада за участю голови районної ради Тетяни Мезіної, керівників структурних підрозділів РДА та установ району.

Розпочинаючи нараду, Інна Бойко підбила підсумки минулого тижня, зокрема, зупинилась на питанні стану забезпечення навчального процесу в школах. Очільниця розповіла про результати зустрічей з вчительськими колективами та об’їзд шкіл міста, в ході яких вона особисто оглянула стан шкільних класів, парт, меблів та хід ремонтних робіт в навчальних закладах.

Крім того, обговорили питання передачі будівлі колишнього банку “Україна” до комунальної власності. Очільниця району доручила направити лист до Кабінету Міністрів України з метою сприяння вирішення даного питання.

Також, були обговорені питання придбання житла дітям-сиротам, облаштування захисних насипів на з’їзді до Нововасилівського мосту та ряд інших важливих питань, в ході яких були надані протокольні доручення.

Поділитися:

Дата: 06.11.2018 | 18:12


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

24 листопада 2018р.
15.30

Пам’ятний мітинг та акція «Запали свічку» до Дня па́м’яті жертв голодомо́рів

Місце проведення: меморіальний знак пам’яті жертвам Голодомору (біля церкви Святого Миколая зимового, м.Снігурівка, вул.Центральна, 181)

Поділитися:

22 листопада 2018р.
14.00

Концерт та музично –просвітницька лекція до Дня збройних сил України «Воїни України: від пращурів до героїв сьогодення» за участю Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру та Окремої артилерійської бригади ім.генерала-хорунжого Олексія Алмазова ВМС ЗС України

Місце проведення: Будинок творчості дітей та юнацтва (м.Снігурівка, вул.Центральна, 87)

Поділитися:

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України