Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко провела щотижневу апаратну нараду

В понеділок, 5 листопада, під керівництвом голови райдержадміністрації Інни Бойко відбулася чергова щотижнева апаратна нарада за участю голови районної ради Тетяни Мезіної, керівників структурних підрозділів РДА та установ району.

Розпочинаючи нараду, Інна Бойко підбила підсумки минулого тижня, зокрема, зупинилась на питанні стану забезпечення навчального процесу в школах. Очільниця розповіла про результати зустрічей з вчительськими колективами та об’їзд шкіл міста, в ході яких вона особисто оглянула стан шкільних класів, парт, меблів та хід ремонтних робіт в навчальних закладах.

Крім того, обговорили питання передачі будівлі колишнього банку “Україна” до комунальної власності. Очільниця району доручила направити лист до Кабінету Міністрів України з метою сприяння вирішення даного питання.

Також, були обговорені питання придбання житла дітям-сиротам, облаштування захисних насипів на з’їзді до Нововасилівського мосту та ряд інших важливих питань, в ході яких були надані протокольні доручення.

Поділитися:

Дата: 06.11.2018 | 18:12


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України