Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Електронне
звернення

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко: “Реформа децентралізації вже довела свою ефективність в багатьох громадах України”

Про це зазначила голова райдержадміністрації Інна Бойко під час робочої зустрічі з мешканцями Калинівської сільської ради з приводу обговорення реформи децентралізації, яка відбулася 7 листопада 2017 року. На зустрічі також були присутні голова районної ради Тетяна Мезіна, депутати районної ради Ігор Бульба та Олег Нартов, члени районної робочої групи з питань впровадження реформи децентралізації.

Очільниця району навела фінансові показники, які засвідчують, що об’єднання краще проводити відповідно до перспективного плану, щоб не розпорошувати ресурси. Зрозуміло, що громада, до якої увійдуть сільські ради усього району матиме значно більший потенціал, ніж громада, до якої увійдуть усього три або чотири сільські ради.

Було обговорено чимало організаційних питань щодо проведення роботи по створенню об’єднаної територіальної громади. Зокрема, мешканців цікавились такими питаннями, як роль старости села в майбутній ОТГ, отримання відповідних довідок, вирішення питання автобусного сполучення з містом, тощо.

Підбиваючи підсумки, голова райдержадміністрації Інна Бойко зазначила, що процес обговорення продовжується і невдовзі будуть проведені зустрічі з мешканцями інших сільських рад.

Поділитися:

Дата: 09.11.2017 | 21:06


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?


Безоплатна правова допомога