Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Інна Бойко: “Реформа децентралізації вже довела свою ефективність в багатьох громадах України”

Про це зазначила голова райдержадміністрації Інна Бойко під час робочої зустрічі з мешканцями Калинівської сільської ради з приводу обговорення реформи децентралізації, яка відбулася 7 листопада 2017 року. На зустрічі також були присутні голова районної ради Тетяна Мезіна, депутати районної ради Ігор Бульба та Олег Нартов, члени районної робочої групи з питань впровадження реформи децентралізації.

Очільниця району навела фінансові показники, які засвідчують, що об’єднання краще проводити відповідно до перспективного плану, щоб не розпорошувати ресурси. Зрозуміло, що громада, до якої увійдуть сільські ради усього району матиме значно більший потенціал, ніж громада, до якої увійдуть усього три або чотири сільські ради.

Було обговорено чимало організаційних питань щодо проведення роботи по створенню об’єднаної територіальної громади. Зокрема, мешканців цікавились такими питаннями, як роль старости села в майбутній ОТГ, отримання відповідних довідок, вирішення питання автобусного сполучення з містом, тощо.

Підбиваючи підсумки, голова райдержадміністрації Інна Бойко зазначила, що процес обговорення продовжується і невдовзі будуть проведені зустрічі з мешканцями інших сільських рад.


Дата: 09.11.2017 | 21:06


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

21 вересня 2018 року
08:30

Урочисті заходи з нагоди Дня партизанської слави України.

Місця проведення:

  • біля стели загиблим воїнам-снігурівчанам (навпроти будівлі РДА);
  • біля братської могили членів підпільної групи Іди Лауди (біля УК ІЗС).

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України