Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

В інклюзивно-ресурсних центрах Миколаївської області розпочато встановлення сучасного обладнання

У рамках реалізації національного проекту благодійного Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», Департаментом освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації вже закуплено і розпочато встановлення сучасного інтерактивного обладнання в інклюзивно-ресурсних центрах області (ФОТО).

Так, станом на сьогодні, обладнання вже встановлено у першому такому закладі –  комунальному закладі «Інклюзивно-ресурсний центр» Снігурівської районної ради.

Фахівці центру надаватимуть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей, а також допомагатимуть їх соціальній адаптації та забезпечуватимуть методичний, психологічний, логопедичний супровід дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років протягом усього навчання.

Нагадаємо, що в травні 2018 року Миколаївщина приєдналася до загальнодержавного проекту по створенню інклюзивного середовища, який реалізується за ініціативи дружини Президента України Марини Порошенко і за підтримки Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

В рамках вищезгаданого проекту, на Миколаївщині було створено 18 інклюзивно-ресурсних центри, а хід реалізації цієї програми голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко взяв під особистий контроль і оголосив 2018 рік – роком освіти та інклюзивного навчання.

«Ще з початку року Миколаївська ОДА визначила одним із пріоритетів рівний доступ до сучасної та якісної освіти дітей з особливими потребами. З обласного бюджету було виділено 7 мільйонів гривень на створення інклюзивного середовища. Але окремо хотів би подякувати за підтримку Миколаївщини в цьому питанні дружині Президента України Марині Порошенко, яка опікується цим питанням на загальнодержавному рівні. На сьогодні у нас фахівці та педагоги пройшли навчання та ознайомилися з особливостями роботи з дітьми з особливими потребами. Всі на Миколаївщині зацікавлені, щоб діти отримали кращі умови для якісної освіти. Більш того, ми зараз готуємося до відкриття унікального центру для підтримки та навчання педагогів з інклюзивної освіти. Він запрацює в рамках проекту «RInnoHUB» і до нього вже виявили бажання долучитися інші області», – коментує голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко.

Найближчим часом закуплене інтерактивне обладнання буде встановлено в інших інклюзивно-ресурсних центрах, зокрема, в містах Первомайськ, Вознесенськ, Южноукраїнськ, Єланецькому, Новобузькому, Вітовському районах, Коблівській та Баштанській об’єднаних територіальних громадах.

Поділитися:

Дата: 29.10.2018 | 15:53


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

24 листопада 2018р.
15.30

Пам’ятний мітинг та акція «Запали свічку» до Дня па́м’яті жертв голодомо́рів

Місце проведення: меморіальний знак пам’яті жертвам Голодомору (біля церкви Святого Миколая зимового, м.Снігурівка, вул.Центральна, 181)

Поділитися:

22 листопада 2018р.
14.00

Концерт та музично –просвітницька лекція до Дня збройних сил України «Воїни України: від пращурів до героїв сьогодення» за участю Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру та Окремої артилерійської бригади ім.генерала-хорунжого Олексія Алмазова ВМС ЗС України

Місце проведення: Будинок творчості дітей та юнацтва (м.Снігурівка, вул.Центральна, 87)

Поділитися:

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України