Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В інклюзивно-ресурсних центрах Миколаївської області розпочато встановлення сучасного обладнання

У рамках реалізації національного проекту благодійного Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», Департаментом освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації вже закуплено і розпочато встановлення сучасного інтерактивного обладнання в інклюзивно-ресурсних центрах області (ФОТО).

Так, станом на сьогодні, обладнання вже встановлено у першому такому закладі –  комунальному закладі «Інклюзивно-ресурсний центр» Снігурівської районної ради.

Фахівці центру надаватимуть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей, а також допомагатимуть їх соціальній адаптації та забезпечуватимуть методичний, психологічний, логопедичний супровід дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років протягом усього навчання.

Нагадаємо, що в травні 2018 року Миколаївщина приєдналася до загальнодержавного проекту по створенню інклюзивного середовища, який реалізується за ініціативи дружини Президента України Марини Порошенко і за підтримки Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

В рамках вищезгаданого проекту, на Миколаївщині було створено 18 інклюзивно-ресурсних центри, а хід реалізації цієї програми голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко взяв під особистий контроль і оголосив 2018 рік – роком освіти та інклюзивного навчання.

«Ще з початку року Миколаївська ОДА визначила одним із пріоритетів рівний доступ до сучасної та якісної освіти дітей з особливими потребами. З обласного бюджету було виділено 7 мільйонів гривень на створення інклюзивного середовища. Але окремо хотів би подякувати за підтримку Миколаївщини в цьому питанні дружині Президента України Марині Порошенко, яка опікується цим питанням на загальнодержавному рівні. На сьогодні у нас фахівці та педагоги пройшли навчання та ознайомилися з особливостями роботи з дітьми з особливими потребами. Всі на Миколаївщині зацікавлені, щоб діти отримали кращі умови для якісної освіти. Більш того, ми зараз готуємося до відкриття унікального центру для підтримки та навчання педагогів з інклюзивної освіти. Він запрацює в рамках проекту «RInnoHUB» і до нього вже виявили бажання долучитися інші області», – коментує голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко.

Найближчим часом закуплене інтерактивне обладнання буде встановлено в інших інклюзивно-ресурсних центрах, зокрема, в містах Первомайськ, Вознесенськ, Южноукраїнськ, Єланецькому, Новобузькому, Вітовському районах, Коблівській та Баштанській об’єднаних територіальних громадах.

Поділитися:

Дата: 29.10.2018 | 15:53


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

238

Всього хворіє

199

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога