Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Поки певні популістичні політичні сили граються навколо питання підвищення ціни на газ, Президент України Петро Порошенко дав чіткий сигнал Верховній Раді і Уряду допрацювати програму субсидій.

Про це заявляє голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

На думку голови Миколаївської ОДА, сьогодні ажіотаж навколо питання підвищення ціни на газ – це не що інше, як спроби окремих політичних сил заробити дешеві політичні бали на майбутнє.

“Популісти зараз розповідають, що газ подорожчав. Наскільки він подорожчав? Всі розповідають про 20%, але в грошах це на 1 гривню 40 копійок. Ви подивіться, які політичні сили піднімають ажіотаж, запускаючи свої лозунги. Зараз політичний сезон, і в наступному році вибори президента України, тому відповідні політичні сили й граються. У нас були звернення на мою «гарячу лінію» з цього питання, але не багато. Людям роз’яснювали, надавали відповіді, розповідали про дії Президента і механізм субсидій… Сьогодні людям потрібні роз’яснення, бо всі говорять про підвищення, накручують, а потім деякі політики з’являються і починають розповідати – ми прийдемо і знизимо ціни. Але ж це не правда”, – зазначив голова Миколаївської ОДА.

Олексій Савченко радить звернути увагу на те, хто саме робить подібні популістичні заклики.

“Ви подивіться, хто нам розповідає про газ і його ціну. Зобов’язання зрівняти внутрішні ціни на газ з ціною імпорту Україна взяла у 2008 році, коли уряд очолювала Юлія Тимошенко. А тепер вона заявляє про те, що зменшить ціну газу утричі. Але варто її запитати, як вона поверне 54 млрд доларів боргів, які Україна набрала за її активної участі. І сьогодні усі повинні розуміти, що зменшити ціну газу так, як пропонує Тимошенко, можна тільки шляхом повернення України у газову кабалу до Росії. А от тепер задумайтесь – чи не доводить це вкотре, що Тимошенко – це довгостроковий проект Москви проти України? І от поки популістичні політичні сили граються навколо питання підвищення ціни на газ, Президент України Петро Порошенко дав чіткий сигнал Верховній Раді і Уряду допрацювати програму субсидій. Президент, дослідивши це питання, дав чіткий сигнал кабінету міністрів не скорочувати, а збільшувати програму субсидій. Це реальні дії. Бо комусь треба працювати, а хтось просто грається в політику”, – підсумував голова Миколаївської ОДА.

Поділитися:

Дата: 28.10.2018 | 17:18


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

192

Всього хворіє

153

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога