Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Поки певні популістичні політичні сили граються навколо питання підвищення ціни на газ, Президент України Петро Порошенко дав чіткий сигнал Верховній Раді і Уряду допрацювати програму субсидій.

Про це заявляє голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

На думку голови Миколаївської ОДА, сьогодні ажіотаж навколо питання підвищення ціни на газ – це не що інше, як спроби окремих політичних сил заробити дешеві політичні бали на майбутнє.

“Популісти зараз розповідають, що газ подорожчав. Наскільки він подорожчав? Всі розповідають про 20%, але в грошах це на 1 гривню 40 копійок. Ви подивіться, які політичні сили піднімають ажіотаж, запускаючи свої лозунги. Зараз політичний сезон, і в наступному році вибори президента України, тому відповідні політичні сили й граються. У нас були звернення на мою «гарячу лінію» з цього питання, але не багато. Людям роз’яснювали, надавали відповіді, розповідали про дії Президента і механізм субсидій… Сьогодні людям потрібні роз’яснення, бо всі говорять про підвищення, накручують, а потім деякі політики з’являються і починають розповідати – ми прийдемо і знизимо ціни. Але ж це не правда”, – зазначив голова Миколаївської ОДА.

Олексій Савченко радить звернути увагу на те, хто саме робить подібні популістичні заклики.

“Ви подивіться, хто нам розповідає про газ і його ціну. Зобов’язання зрівняти внутрішні ціни на газ з ціною імпорту Україна взяла у 2008 році, коли уряд очолювала Юлія Тимошенко. А тепер вона заявляє про те, що зменшить ціну газу утричі. Але варто її запитати, як вона поверне 54 млрд доларів боргів, які Україна набрала за її активної участі. І сьогодні усі повинні розуміти, що зменшити ціну газу так, як пропонує Тимошенко, можна тільки шляхом повернення України у газову кабалу до Росії. А от тепер задумайтесь – чи не доводить це вкотре, що Тимошенко – це довгостроковий проект Москви проти України? І от поки популістичні політичні сили граються навколо питання підвищення ціни на газ, Президент України Петро Порошенко дав чіткий сигнал Верховній Раді і Уряду допрацювати програму субсидій. Президент, дослідивши це питання, дав чіткий сигнал кабінету міністрів не скорочувати, а збільшувати програму субсидій. Це реальні дії. Бо комусь треба працювати, а хтось просто грається в політику”, – підсумував голова Миколаївської ОДА.

Поділитися:

Дата: 28.10.2018 | 17:18


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

24 листопада 2018р.
15.30

Пам’ятний мітинг та акція «Запали свічку» до Дня па́м’яті жертв голодомо́рів

Місце проведення: меморіальний знак пам’яті жертвам Голодомору (біля церкви Святого Миколая зимового, м.Снігурівка, вул.Центральна, 181)

Поділитися:

22 листопада 2018р.
14.00

Концерт та музично –просвітницька лекція до Дня збройних сил України «Воїни України: від пращурів до героїв сьогодення» за участю Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру та Окремої артилерійської бригади ім.генерала-хорунжого Олексія Алмазова ВМС ЗС України

Місце проведення: Будинок творчості дітей та юнацтва (м.Снігурівка, вул.Центральна, 87)

Поділитися:

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України