Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Заходи у Снігурівській ЦБС до Дня визволення України від нацистських загарбників

В рамках відзначення 74-ї річниці визволення України від нацистських загарбників у Снігурівській централізованій бібліотечній системі  відбулися інформаційно-просвітницькі заходи, спрямовані на вшанування пам’яті  героїв-визволителів України: патріотична мандрівка «Шляхами подвигу та слави» (Афанасіївська, Іванокепинська бібліотеки), відео – лекторій  «Миколаївщина в роки війни» (Промінська бібліотека), година скорботи «Вічна пам’ять та шана героям-визволителям» (Любомирівська, Василівська бібліотеки), історична година «У війні палала рідна Україна» (Новокиївська, Тамаринська бібліотеки), слайд-перегляд «Навіки слава Україні, героям слава на віка!» (Суворська, Кобзарцівська бібліотеки), перегляд документального фільму «Визволення» режисера Олексія Лябаха (Нововасилівська бібліотека), історична подорож «Подвигом уславлені» (Павлівська, Єлизаветівська бібліотеки). Також у всіх бібліотеках оформлені книжкові виставки-панорами «В боях за Україну».

26 жовтня 2018 року  в Снігурівській центральній районній бібліотеці ім. В. Бойченка пройшов урок пам’яті «А пам’ять священна…» На захід було запрошено Чимбір Наталю Олександрівну, голову творчої групи «Фенікс», яка  презентувала книгу «Снігурівщина: З минулого – в майбутнє» та детально зупинилась на розділі «Наш край в роки війни та окупації».

Бібліотекар коротко розповіла про війну на Сході нашої країни, яка триває і сьогодні, повідомила про мужність наших воїнів – земляків, які брали участь в АТО/ООС.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих на фронтах Другої Світової війни та в зоні АТО.

В Снігурівській районній бібліотеці для дітей 26 жовтня 2018 року для учнів 7 класу ЗОШ №1 проведено годину вдячності «Уславлені подвигом». Увазі присутніх була запропонована коротка історична довідка про ті далекі події 1944, про мільйони  українців, які стояли  до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися живими, про те, що сьогодення ставить перед нами багато завдань, і головне з них – захистити рідну Україну, її цілісність та суверенітет.

У серці кожного з нас живе пам’ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні. Тим, хто загинув і тим, хто вижив у пеклі 40-х ми зобов’язані всім, що маємо сьогодні.

25 жовтня 2018 року  в міській бібліотеці пройшла історична година слави «Навічно в пам’яті». Бібліотекар звернула увагу присутніх  на літературу про ті страшні події та битви за  визволення України,  які були важливою частиною процесу розгрому ворога. Перемога стала можливою завдяки героїзму, мужності та відданості українського народу. Користувачам було запропоновано переглянути відео «Звільнення України».

В Євгенівській бібліотеці відбувся мітинг – реквієм “Юні пам’ять збережуть”. Завідуюча бібліотеки нагадала учасникам заходу, користувачам бібліотеки,  про те, що мільйони людей забрала війна. На окупованій території гітлерівці знущалися над мирним населенням та військовополоненими. «Минають десятиліття, народжуються і виростають нові покоління, все менше залишається тих, хто пам’ятає злочини нацистів зі свого трагічного досвіду. Але в пам’яті народній не погасне подвиг тих, хто боровся і поліг за визволення рідної землі», –  наголосила завідуюча бібліотеки. Також присутні переглянули відео – презентацію “Шана за подвиг, вдячність за мир” та поклали квіти пам’яті до обеліску слави.

Мільйони українців, які в той грізний час робили все можливе, щоб захистити свою Вітчизну, — це наші батьки, діди, брати і сестри. І земля, полита їхньою кров’ю, — свята для нас земля. Про це треба пам’ятати. Розуміння того великого феномену, який вони виявили при відбитті нацистської навали і завдяки якому зберегли свій гордий дух, допоможе нам краще пізнати свої корені, свої джерела, нарешті, зрозуміти самих себе.

Поділитися:

Дата: 26.10.2018 | 17:08


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога