Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні

Однією із жахливих сторінок XX століття є Друга Світова війна 1939 -1945р.р., яка торкнулася нашої країни. Полум’я війни  обпалило Україну найбільше з усіх тодішніх республік СРСР. Для неї війна обернулася національною трагедією, що поглинула мільйони людських життів, перетворила на згарище й руїни міста і села, знищила промисловість і сільське господарство, завдала величезної шкоди науці й культурі. Тяжкий шлях визволення України тривав до 1944 року.

В районному історико –краєзнавчому музеї проведено захід: « Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні» присвячений Дню визволення України від нацистських  загарбників. Відвідувачі ознайомилися з трагічними сторінками Другої Світової війни, дізналися настільки важливо сьогодні пам’ятати уроки історії та подвиги наших дідів і прадідів.  Пам’ять загиблих на фронтах, закатованих у нацистських катівнях, спалених у пекельних крематоріях, замучених голодом, замордованих страшною війною присутні вшанували хвилиною мовчання.

Поділитися:

Дата: 26.10.2018 | 16:58


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога