Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Снігурівчани відзначили 74-річницю вигнання нацистів з України

28 жовтня в Україні відзначається річниця визволення України від нацистських загарбників, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Щороку історична пам’ять повертає нас до героїчних, болючих та радісних днів визволення України, нашої рідної Снігурівки. Сотні, тисячі імен героїв-визволителів, які полягли смертю хоробрих, закарбовані золотими літерами на пам’ятниках і обелісках.

Сьогодні, 26 жовтня 2018 року, з нагоди свята снігурівчани поклали квіти до меморіалу загиблим землякам у Другій Світовій війні, вклонилися і віддали шану всім борцям, які в часи воєнного лихоліття визволяли рідну землю від нацистів. В заходах брали участь представники ветеранських організацій району, голова райдержадміністрації Інна Бойко, голова районної ради Тетяна Мезіна, мешканці міста.

Не щезне в пам’яті людській, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу, його битва, його перемога над нацизмом. Ми у вічному боргу перед визволителями й повинні завжди пам’ятати, що наші батьки та діди проливали кров заради нашого життя, заради нашого майбутнього. Сьогодні ми по-особливому розуміємо й цінуємо мир, який і в наш час виборюється на Сході України дорогою ціною – людським життям.

Поділитися:

Дата: 26.10.2018 | 16:41


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

245

Всього хворіє

206

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога