Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Андрій Гищак оглянув хід ремонтних робіт в Снігурівському інклюзивно-ресурсному центрі

Сьогодні, 25 жовтня 2018 року, заступник голови райдержадміністрації Андрій Гищак оглянув хід ремонтних робіт в Снігурівському інклюзивно-ресурсному центрі та провів зустріч з директором Юлією Клапчук.

В ході огляду Юлія Клапчук повідомила, що ремонтні роботи практично завершені. Також на фінальній стадії виконання робіт по встановленню та налаштуванню навчального обладнання.

Андрій Гищак позитивно оцінив стан ІРЦ та відмітив, що немало зусиль були покладені на те, щоб приміщення інклюзивно-ресурсного центру було пристосоване для дітей з особливими освітніми потребами відповідно до вимог законодавства, у тому числі державних санітарних норм і правил та державних будівельних норм.

«Зовсім скоро інклюзивно-ресурсний центр буде відкрито. Відкриття такого центру на Снігурівщині – це дійсно важливий крок у створенні сучасної європейської системи надання корекційно-розвиткових послуг дітям з особливими освітніми потребами.» – резюмував Андрій Гищак.

Поділитися:

Дата: 25.10.2018 | 20:51


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

237

Всього хворіє

198

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога