Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

“Пошук зайнятості”

Вже стало традицією проведення в Снігурівській районній філії семінарів та тренінгів для різних верств населення представниками Миколаївського Благодійного фонду “ЛАСКА” за сприяння Миколаївського обласного центру зайнятості. Так днями на базі Снігурівської центральної районної бібліотеки, для громадян, які неконкурентоспроможні на ринку праці було проведено семінар-тренінг “Психологічна мотивація до працевлаштування”.

Тренер з простим імʼям Катерина допомагала учасникам віднайти та усвідомити  перешкоди, які заважають їм знайти роботу, та визначити шляхи подолання таких бар’єрів.

Програма тренінгу включала теоретичну та практичну частини, в ході яких присутнім було запропоновано виконати декілька завдань, спрямованих на визначення їх мотивації до праці. За результатами з’ясувалось, що у всіх учасників працевлаштування має значну перевагу над незайнятістю. Відвідувачі самостійно визначили головні причини, що заважають їм знайти роботу, серед яких відсутність вакансій за потрібними професіями, низька заробітна плата, наявність дискримінації за віком, станом здоровʼя, незручний графік роботи тощо.

Наступним етапом заходу стало визначення шляхів усунення знайдених перешкод. Фахівець служби зайнятості нагадала присутнім про послуги центру зайнятості, що сприятимуть працевлаштуванню: можливість опанувати нову або підвищити кваліфікацію за наявною професією, отримати додатковий дохід, беручи участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру та інше.

Також цього ж дня в Снігурівській районній філії було проведено навчальний семінар для жителів села “Ефективне ведення сільського господарства” на тему: “Як заробити на 10 сотках” в рамках реалізації Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва.

Під час заходу спікером було приведено безліч позитивних прикладів про тих учасників проекту, які вже до нього долучилися та дізналися про ті можливості і досягнення які для них відкрилися. Учасники отримали цікавий та корисний роздатковий матеріал про даний проект.

В цілому заходи пройшли жваво та динамічно, зі щирим інтересом та активною взаємодією всіх учасників.

Поділитися:

Дата: 24.10.2018 | 20:58


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога