Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Баратівська ЗОШ Снігурівського району отримала срібну медаль на Міжнародній виставці “Інноватика в сучасній освіті”

Сьогодні, 23 жовтня 2018 року, в м.Києві проходила Х Міжнародна виставка “Інноватика в сучасній освіті”за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. На виставці Миколаївщина здобула 5 золотих медалей та 2 срібні. Відрадно, що срібною медаллю нагороджено Баратівську ЗОШ І-ІІІ ступенів у номінації “Інноваційна діяльність закладу освіти в умовах впровадження Концепції Нової української школи”.

«Інноватика в сучасній освіті» – єдиний професійний форум освітніх, наукових і науково-технічних інновацій в Україні, на якому широко представлені інноваційні досягнення галузі освіти. Це ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проектів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, професійне інформаційне поле для ділових контактів із розвитку науково-технічних досліджень, академічного обміну школярами, студентами, викладачами, обговорення аспектів упровадження сучасних технологій, методик безспосередньо в навчальний процес.

Снігурівська райдержадміністрація вітає переможців! Також дякуємо народному депутату України Тарасу Дмитровичу Кременю, який першим привітав Снігурівський район з перемогою на виставці а також голову райдержадміністрації Інну Бойко з досягненням освітян району.

Поділитися:

Дата: 23.10.2018 | 20:03


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

196

Всього хворіє

157

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога