Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Інна Бойко: «Питання ремонту Нововасилівського мосту повинно бути під пильним громадським контролем»

Про це зазначила голова райдержадміністрації Інна Бойко під час зустрічі з мешканцями Нововасилівської сільської ради, яка відбулася 22 жовтня з приводу аварійного стану понтонного мосту через річку Інгулець, який сполучає населені пункти даної сільської ради з районним центром.

За словами місцевих мешканців, міст був збудований в 1980 році і наразі він знаходиться в аварійному стані, оскільки внаслідок численних перевантажень в одній із частин мосту практично навпіл тріснули металеві балки і тримаються лише за рахунок того, що місце розлому знаходиться над центральною частиною понтону. Повторні зварювальні роботи вагомого результату не дали, так як зварювальні шви вже розійшлись. Тому, чергова вантажівка може запросто його потопити, після чого витягнути його з води буде вкрай важко.

Також, проблемою є те, що сам міст знаходиться в комунальній власності сільської ради. А тому, згідно чинного законодавства, кошти на ремонт мають виділятися лише з місцевого бюджету.

За словами очільниці району, Снігурівською районною радою виділені кошти на виготовлення проекту нового мосту. Проте, від початку виготовлення проекту до завершення будівництва нового моста пройде чимало часу. Тому, є гостра необхідність в проведенні поточного ремонту старого мосту аби забезпечити його експлуатацію хоча б на 2-3 роки. За попередніми розрахунками, для проведення ремонту потрібно придбати матеріалів на 120-130тис.грн, в цілому з роботами ремонт має обійтися в суму до 200тис.грн. Очільниця району відмітила, що окрім депутатського контролю необхідний також і пильний громадський контроль, аби мешканці знали, куди була вкладена кожна копійка з місцевого бюджету.

Учасниками зібрання було запропоновано декілька варіантів, які ще будуть додатково обговорюватися депутатами та мешканцями населених пунктів сільської ради.

 

Поділитися:

Дата: 23.10.2018 | 14:34


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

24 листопада 2018р.
15.30

Пам’ятний мітинг та акція «Запали свічку» до Дня па́м’яті жертв голодомо́рів

Місце проведення: меморіальний знак пам’яті жертвам Голодомору (біля церкви Святого Миколая зимового, м.Снігурівка, вул.Центральна, 181)

Поділитися:

22 листопада 2018р.
14.00

Концерт та музично –просвітницька лекція до Дня збройних сил України «Воїни України: від пращурів до героїв сьогодення» за участю Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру та Окремої артилерійської бригади ім.генерала-хорунжого Олексія Алмазова ВМС ЗС України

Місце проведення: Будинок творчості дітей та юнацтва (м.Снігурівка, вул.Центральна, 87)

Поділитися:

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України