Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Нагороджено Почесною грамотою Миколаївської облдержадміністрації

Щорічно восени усі причетні до туристичної сфери відзначають Міжнародний день туризму. Метою цього свята є привернення уваги світової спільноти до розвитку туризму, усвідомлення його важливого значення у соціальному, культурному, економічному і політичному житті. Відповідно до Указу Президента від 21 вересня 1998 року Україна також приєдналася до цих святкувань.

Нещодавно відбулося нагородження кращих знавців туристичної справи Миколаївської області. Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко вручив Почесні грамоти працівникам туристичної галузі Миколаївської області за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію, вагомий особистий внесок у розвиток туристичної галузі держави!

Серед нагороджених наш земляк, вчитель Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, керівник гуртка «Пішохідний туризм» Будинку творчості дітей та юнацтва Рудюк Олег Анатолійович.

Вітаємо нашого колегу, бажаємо сил та наснаги на нові звершення.

 

Відділ економіки райдержадміністрації

Поділитися:

Дата: 23.10.2018 | 10:31


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

24 листопада 2018р.
15.30

Пам’ятний мітинг та акція «Запали свічку» до Дня па́м’яті жертв голодомо́рів

Місце проведення: меморіальний знак пам’яті жертвам Голодомору (біля церкви Святого Миколая зимового, м.Снігурівка, вул.Центральна, 181)

Поділитися:

22 листопада 2018р.
14.00

Концерт та музично –просвітницька лекція до Дня збройних сил України «Воїни України: від пращурів до героїв сьогодення» за участю Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру та Окремої артилерійської бригади ім.генерала-хорунжого Олексія Алмазова ВМС ЗС України

Місце проведення: Будинок творчості дітей та юнацтва (м.Снігурівка, вул.Центральна, 87)

Поділитися:

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України