Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

18 жовтня відзначають Європейський день боротьби з торгівлею людьми

В сучасному суспільстві стає все більш актуальною тема торгівлі людьми. І стають жертвами такого ганебного явища саме найбільш незахищені верстви населення, жінки та діти. В пошуках роботи громадяни в тенета роботодавців, які використовують їх довіру, забирають документи та примушують працювати на них. Про непорядних роботодавців необхідно знати, що існує законодавство України, яке здійснює заходи, спрямовані на попередження протидії торгівлі людьми.

В Миколаївській області почастішали випадки потрапляння людей в ситуацію торгівлі людьми. Збільшилася кількість оголошень про працевлаштування в межах країни та за кордоном.

Звертаємо вашу увагу, бути уважними до оголошень, які ви читаєте в газетах, мережі Інтернет, на стовпах чи в маршрутному таксі. Не спокушайтесь на гарні умови проживання, велику заробітну платню чи інші обіцянки так званих « роботодавців».

Якщо Вам відомо, що хтось із Вашого оточення колись потрапив в подібну ситуацію прохання звернутися за телефонами 102 або 2 25 98,2 26 05 та повідомити про таких осіб. Конфіденційність гарантуємо.

 

Мамоненко Ілона Володимирівна
завідувач сектору по роботі з сім’єю
УСЗН райдержадміністрації
Поділитися:

Дата: 17.10.2018 | 16:38


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

259

Всього хворіє

220

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога