Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Сонячний урожай: як будуються сонячні електростанції в Снігурівському районі

Нещодавно, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Верловицький разом з депутатом районної ради Ігорем Бульбою проінспектували стан будівництва сонячних електростанцій біля міста Снігурівка, на території сільських рад району.

Отже, наразі будуються електростанції на місці колишнього усім відомого міського сміттєзвалища площею 26,5 га (ТОВ “ЕНЕРДЖИ ВУД”), на території Афанасівської сільської ради площею 99,02га (ТОВ “ІНГУЛЕЦЬ ЕНЕРГО-2”), на березі річки Інгулець поблизу Нововасилівського понтонного мосту площею 31,86га (ТОВ “САНБІЛД”) та біля села Новокандакове площею 26,5га (ТОВ “ЕНЕРДЖИ ВУД”).

За підрахунками, після введення в експлуатацію сонячних електростанцій до місцевих бюджетів має надходити понад 2,7 мільйона гривень податку.

«Розвиток альтернативної енергетики є складовою енергетичної стратегії держави. Тому, інвестиції в “зелену енергетику” – це інвестиції в майбутнє. Подальший розвиток альтернативної енергетики сприятиме залученню інвестицій в економіку району, збільшенню надходжень до бюджетів та створенню нових робочих місць.» – прокоментував Сергій Верловицький.

Весь світ, і наша країна в тому числі, прагне розвивати і використовувати відновлювані джерела енергії. Причин тому декілька: по-перше, сонце, вода і вітер – це невичерпні та доступні ресурси. По-друге, вони екологічні та безпечні. І по-третє, вони сприяють тому, що Україна стає незалежною від імпортного палива.

Завдяки чіткій та послідовній співпраці влади району, органів місцевого самоврядування, депутатів районної ради та інвесторів, на Снігурівщині з’явились значні перспективи розвитку альтернативної енергетики.

Поділитися:

Дата: 20.10.2018 | 12:09


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

248

Всього хворіє

209

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога