Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

За ініціативи Олексія Савченка громади Миколаївщини зможуть самостійно використовувати кошти держсубвенції на ремонт місцевих доріг

Миколаївська ОДА першою з областей відгукнулась на соціальний запит органів місцевого самоврядування щодо передачі коштів на дороги громадам. Завдяки ініціативі голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка були розроблені зміни до Програми розвитку автомобільних доріг загального користування Миколаївської області, де передбачено можливість використання 20% державної субвенції на дороги загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах безпосередньо об’єднаними територіальними громадами.

Реформа децентралізації, ініційована Президентом України Петром Порошенком, є однією з найрезультативніших реформ з тих, що були проведені в країні останнім часом. Ця реформа, в першу чергу, наблизила владу до людей і сприяє вирішенню в найкращий спосіб багатьох інфраструктурних і соціальних проблем, бо громади, окрім повноважень, отримали ще й необхідний фінансовий ресурс для їх реалізації.

У свою чергу, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, постійно наголошуючи на недопущенні ревізії курсу Президента, акцентує увагу підлеглих на необхідності надання всебічної підтримки створеним громадам. Саме тому, серед пріоритетів в роботі обласної влади – надання методичної та організаційної допомоги ОТГ у вирішенні найгостріших питань, що стають перед ними.

«Сьогодні часи коли місцеве самоврядування мало випрошувати кожну гривню, безповоротно позаду. Навпаки – вишукуються нові можливості для надходжень ресурсів до громад», – коментує заступник голови ОДА Олександр Кушнір.

Так, під час Дня Діалогу з владою – традиційного щорічного заходу, що слугує майданчиком для обговорення питань і вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціація міст України, який цього року відбувся у Тернополі 24-25 вересня під керівництвом голови Асоціації – Віталій Кличко, представники місцевого самоврядування з усієї України сформулювали низку пропозицій з бюджетного забезпечення територіальних громад, впровадження секторальних реформ, удосконалення законодавчої бази тощо. Серед іншого, було запропоновано рекомендувати спрямувати не менше 20% коштів субвенції з державного бюджету на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах безпосередньо до бюджетів міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, розподіливши їх між такими бюджетами окремим додатком до Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік».

«Миколаївщина не стала чекати, допоки Верховна Рада України та Уряд опрацюють та приймуть озвучених пропозицій і, вже, в межах своїх повноважень, відгукнулась на соціальний запит органів місцевого самоврядування, – наголошує Олександр Кушнір. Так, за ініціативи голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексія Савченка розроблені зміни до Програми розвитку автомобільних доріг загального користування Миколаївської області, де передбачено можливість використання 20% державної субвенції на дороги загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах безпосередньо громадами.

«Під час останньої позачергової сесії Миколаївської обласної ради, яка відбулася 10 жовтня, депутати підтримали цю ініціативу голови ОДА. Впевнений, що саме такі кроки з боку обласної влади дають потужний сигнал нашим громадам про безповоротність реформи децентралізації і зміцнюють фундамент майбутнього розвитку на благо людей, бо люди – наша найбільша цінність, працюємо на їх благо!», – коментує Олександр Кушнір.

З сайту Миколаївської ОДА

Поділитися:

Дата: 19.10.2018 | 16:24


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

24 листопада 2018р.
15.30

Пам’ятний мітинг та акція «Запали свічку» до Дня па́м’яті жертв голодомо́рів

Місце проведення: меморіальний знак пам’яті жертвам Голодомору (біля церкви Святого Миколая зимового, м.Снігурівка, вул.Центральна, 181)

Поділитися:

22 листопада 2018р.
14.00

Концерт та музично –просвітницька лекція до Дня збройних сил України «Воїни України: від пращурів до героїв сьогодення» за участю Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру та Окремої артилерійської бригади ім.генерала-хорунжого Олексія Алмазова ВМС ЗС України

Місце проведення: Будинок творчості дітей та юнацтва (м.Снігурівка, вул.Центральна, 87)

Поділитися:

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України