Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Обговорили питання фінансування закладів первинної медичної допомоги району

Голова райдержадміністрації Інна Бойко провела нараду за участі голови райради Тетяни Мезіної, головного лікаря КНП ЦПМСД Павла Соловйова та керівників структурних підрозділів РДА з приводу питання фінансування закладів первинної медичної допомоги району.

В ході наради Павло Соловйов повідомив, що спільним наказом Міністерства охорони здоров’я і Мінрегіонбуду, у рамках медичної реформи було затверджено порядок формування спроможних мереж надання первинної медичної допомоги. Цим наказом визначено підстави для утворення пунктів здоров’я (ПЗ) в районі.

Окрім того, пункти здоров’я, які відповідають вимогам наказу, у статусі некомерційних комунальних підприємств мають укласти договори з Національною службою здоров’я України, після чого вони будуть отримувати прямі виплати з державного бюджету за надані послуги.

Що стосується закладів первинної медицини, які не відповідають вимогам наказу МОЗу та Мінрегіонбуду, можуть продовжувати своє існування, але у вигляді фельдшерських пунктів. З урахуванням перспективи передачі мережі первинної медичної допомоги до компетенції майбутніх об’єднаних громад району, органи місцевого самоврядування можуть самостійно визначати мережу медзакладів із відповідним співфінансуванням із місцевого бюджету.

Дане питання залишається відкритим і ще буде обговорюватися за участі депутатів районної та сільських рад.

Поділитися:

Дата: 18.10.2018 | 16:43


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога