Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Участь в акції «Від щирого серця»

Акція «Від щирого серця» – це подія, яка збирає всіх добрих і щирих людей, які хочуть допомогти бійцям, які знаходяться в зоні АТО та дітям-сиротам зони АТО. А допомога – це більше, ніж слова… У народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина. І добро обов’язково повертається до того, хто його віддає.

Висловлюємо щиру подяку всім учням, батькам та вчителям ЗЗСО району за активну  участь у акції (збір теплих речей, солодощів, засобів гігієни, канцелярських товарів та солодощів для дітей-сиріт зони АТО, привітання від учнів з Днем Захисника України).  Ваше чуйне ставлення до долі бійців та дітей-сиріт, допомагає їм вижити в наш скрутний час. Дякуємо всім Вам за Ваші добрі, щирі і відкриті серця!

Зібрану допомогу представники Благодійного Фонду “Волонтери Снігурівщини” Андрій Закусілов та Олександр Єфремов передали в зону АТО. Дякуємо всім, хто не залишився байдужим та долучився до акції.

Поділитися:

Дата: 17.10.2018 | 16:39


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога