Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Скаути Миколаївщини на херсонській землі

14 жовтня пройшли урочистості до Свята Покрови Богородиці, Дня Українського козацтва та Дня захисника України. Скаути зі Снігурівського осередку у цей день завітали до славетного козацького краю на Дніпрі – до Каховки.

Делегація з гуртка «Юні скаути» Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та гуртківці Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 волонтерський центр «Теплі долоньки», керівник Гавриляк Н.М. на запрошення Каховської паланки УДЮТ «Січ» взяли активну участь в урочистостях у м. Каховка Херсонської області.

Тож, програма заходу у м. Каховка включала в себе традиційний молебень козаків та скаутів біля Святопокровського собору м. Каховки, урочисту ходу вулицями міста, мітинг та посвята у козаки біля пам’ятника гетьману Богдану Ружинському, фестиваль козацьких пісень, забав й конкурсів. В конкурсі козацьких пісень кращими стали Приходько К., Біла С., Канцелярук О., Лесів А. з піснею «Ми козаки».

Кошовий отаман Микола Огданець виконував почесну міську справу – колективне приготування у великому казані традиційної козацької страви кулішу для пригощання усіх бажаючих мешканців міста та гостей свята.

Отож, девізом перебування юних миколаївців на херсонській землі стали слова пісні: «Нехай знає рідна мати – вільна Україна: козаки ми ще маленькі – зате гідна зміна!».

 

Скаут-лідер МОО ВМГО
«Національна організація скаутів України»,
керівник гуртка «Юні скаути»
Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1
Пацкань О.М.
Поділитися:

Дата: 17.10.2018 | 11:48


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога