Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Прес-анонс

Другий миколаївський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги оголошує про проведення конкурсу фото робіт «Права людини – мої права», який присвячений святкуванню Міжнародного дня захисту прав людини 10 грудня 2017 року.

Конкурс проводиться з метою залучення молоді до святкування Міжнародного дня захисту прав людини, поширення інформації про міжнародно-правові та національні стандарти прав людини через розкриття творчих здібностей учасників, підвищення правової обізнаності та сприяння розвитку правової держави.

Учасники конкурсу самостійно створюють фото роботу, яка відображає їхнє уявлення про Міжнародний день захисту прав людини та Загальну декларацію прав людини. До участі у конкурсі запрошуються: учні 10-11 класів, студенти коледжів, технікумів, університетів Миколаївської області. Робота може бути як індивідуальною, так і колективною.

Етапи конкурсу:

1 етап: прийом заяв і конкурсних робіт – з 1 листопада 2017 року по 30 листопада 2017 року.

2 етап: оцінювання робіт конкурсною комісією – з 1 грудня 2017 року по 5 грудня 2017 року.

3 етап: оголошення та нагородження переможців – 6 грудня 2017 року.

Для участі у Конкурсі учасники подають до Другого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Миколаїв, вул. Космонавтів 61, другий поверх, кабінет відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання БППД, такі матеріали:

— анкету учасника конкурсу (з підписом);

— конкурсну роботу (фото розміром 20х30 (А4). Зі зворотного боку фото необхідно зазначити прізвище, ім’я виконавця та назву даної роботи ).

Результати конкурсу та нагородження відбудеться під час Форуму з прав людини 6 грудня 2017 року. Виставка конкурсних робіт учасників буде розміщена на вище зазначеному Форумі, а відвідувачі зможуть вирішити хто заслуговує на приз глядацьких симпатій.

За роз’ясненнями та додатковою інформацією звертайтеся до Другого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, тел.: (0512) 44-54-60, адреса: м. Миколаїв, вул. Космонавтів, 61, ел. пошта: mykolaiv2.mykolaiv@legalaid.mk.ua. Ми у facebook – https://www.facebook.com/2mbvpd/

Анкета

учасника конкурсу фоторобіт

«Права людини – мої права»

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження / вік

Місто (селище, село) проживання

Контактні телефони

Поштова адреса з індексом

Електронна адреса

Місце навчання

Членство в громадських організаціях (за наявності)

З якого джерела ви дізнались про Фотоконкурс?

Назва фотороботи

Я не заперечую проти зберігання та поширення інформації, що викладена в цій анкеті та додатку. Також даю згоду на використання конкурсних робіт під час фотовиставки, у публікаціях, що будуть спрямовані на пропагування як самого конкурсу, так і програмних цілей Організатора.

Дата заповнення:______________ Підпис:________________

Поділитися:

Дата: 09.11.2017 | 8:05


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України