Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Президент: Наша армія здатна зупинити агресора і є ключовим елементом творення держави

«Нашу європейськість українцям доводиться захищати високою ціною. Україна вже, нарешті, має армію, яка здатна зупинити агресора», – наголосив Президент Петро Порошенко під час виступу на церемонії посвяти в курсанти Херсонської державної морської академії поповнення 2018 року, в ході робочої поїздки на Херсонщину.

Глава держави зазначив, що нову українську армію всі мали можливість побачити під час військового параду на честь 27-ї річниці нашої незалежності. «А я вчора переконався на Донбасі під час навчань, де військово-морські сили відбивали напад умовного противника із застосуванням бронетехніки, винищувачів, бомбардувальників, штурмових ударних гелікоптерів, морської піхоти, сил Національної гвардії, прикордонників. Вони продемонстрували дуже високу професійність. А також вчора в Широкино, за 650 метрів від ворожих позицій, де морська піхота України тримає оборону і зупиняє агресора»,  – розповів він.

Глава держави особливо підкреслив, що українська армія звільнила більшу частину території Донбасу, яка була окупована навесні 2014 року; локалізувала конфлікт і є запорукою повернення політико-дипломатичним шляхом Донбасу в Україну і України на Донбас.

«Це так важливо, тому що завтра ми будемо святкувати День захисника України. Це перестало бути святом хлопців лише за гендерною ознакою. 55 тисяч дівчат зараз служать в лавах Збройних Сил України. Я, користуючись нагодою, хочу привітати всіх захисників Вітчизни, які міцно тримають зброю в руках»,  – наголосив Петро Порошенко.

«З такими героями, з такою мужністю і відвагою, які притаманні нашим захисникам, Україна здатна подолати будь-які виклики і загрози, які випали на її непросту долю», – наголосив Петро Порошенко.

«Сильна армія – це наш з вами обов’язок перед прийдешніми поколіннями українців, у цьому наша шана світлій пам’яті борців за українську незалежність. Боєздатна армія – один із вагомих чинників, які дозволяють нам вести справді суверенну політику, політику незалежності, мати імунітет від будь-якого тиску ззовні. І захищатися проти п’ятої колони всередині держави», – додав Президент.

«Армія є ключовим елементом творення держави. Сильна, могутня, патріотична», – констатував Петро Порошенко.

Поділитися:

Дата: 13.10.2018 | 15:12


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

192

Всього хворіє

153

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога