Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

У всі віки приносять славу Україні козаки

14 жовтня Україна відзначає триєдине свято – День українського козацтва, День захисника Українита свято Покрови Пречистої Богородиці.Ця дата встановленаУказом Президента України Петра Порошенка 14 жовтня 2014 року з метою вшанування мужності, бойового подвигу та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України. Для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами.

У Снігурівській районній бібліотеці ім. В. Бойченка пройшла патріотична містерія «У  всі  віки  приносять  славу Україні  козаки».  Перший заступник голови Снігурівської районної держаної адміністрації Верловицький Сергій Валерійович  закликав учнів добре вчитись та бути гідними захисниками нашої незалежної України. Учасник АТО Калашник Микола Борисович розповів про участь у боях на сході України та про військові будні бойових побратимів.

Учні 9-10 класів ЗОШ №3 з особливим інтересом спілкувалися з гостями бібліотеки, ставили запитання, приймали участь у інтерактивних іграх.

Бібліотекарі познайомили старшокласників  з матеріалами книжкових виставок «Запорожців вічна слава не вмре,не поляже» та «Мій крає дає наснагу жити і творити», присвячених Дню захисника України. На полицях була представлена література,за допомогою якої гості мали змогу зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу предків, які ратними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність, а також ознайомитись з героями сьогодення,що нині боронять державу.

Під час заходу лунали патріотичні пісні, демонструвались відеоролики та слайд-фільми про шлях, що пройшли і проходять українські воїни з часів козацтва до сьогодення. Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять загиблих воїнів.

Начальник відділу активної підтримки Снігурівської філії Миколаївського обласного центру зайнятості Хижняк Олена Вікторівна ознайомила присутніх з різними військовими професіями та Інтернет – ресурсами у допомозі з вибору майбутньої спеціальності,провела конкурси на кмітливість, уважність та швидкість. Всі учасники були нагороджені призами.

Закінчилась зустріч побажаннями миру, злагоди, взаєморозуміння, любові до рідної країни та її захисників.

Поділитися:

Дата: 12.10.2018 | 21:03


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

237

Всього хворіє

198

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога