Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

До Дня захисника України

14 жовтня в Україні відзначається три свята – це День захисника України. День українського козацтва і свято Покрови Пресвятої Богородиці,яка була оберегом захисників, покровителькою козаків. На рубежі XIV –XVст.  Україна була  пошматована  литовськими,  польськими, угорськими феодалами. Грабіжницькі напади турків і татар спустошували  південно – українські степи.

І народ не витримав – створив власні збройні сили. Це було козацтво. Саме козаки взяли на себе одну з основних державотворчих функцій – захист рідної країни. Вони, об’єднавшись в єдине ціле –Військо Запорізьке, вели боротьбу проти загарбників. Минуло більше 500 років і історія на жаль повторилася. Наші молоді люди з досвідченими чоловіками знову стали на захист  України.

В Снігурівському районному історико-краєзнавчому музеї з метою вшанування мужності, героїзму захисників України  відбувся захід « За ними стояла Україна», приурочений Дню захисника України. Щиро вдячні сім’ї Штіль Ігорю Петровичу і Тетяні Петрівні за подарований в музей  макет української хати, який вони зробили власними руками.

Поділитися:

Дата: 12.10.2018 | 20:59


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:



Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1



Безоплатна правова допомога