Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В Снігурівці відбувся урочистий концерт з нагоди Дня захисника України

 

Ти, головне, повертайся додому,
Врешті знімай запилюжені берці
І вчися заново жити потому 
З перепрошитою вірою в серці.

 

Ось і знову ступила на наш поріг золоточола осінь. Свічками запалахкотіли берези, вбралися в золоті шати красені-клени, а осокори вже скинули своє золотисте вбрання. Тихі, мрійливі, зажурені стоять ці осінні дні. Земля переливається всіма відтінками золота, а над нею – синє, чисте, бездонне небо.

І здається, ніби це знову прийшла до нас Прекрасна Діва Марія і  розкинула над нами свій небесно-синій покров, щоб вже вкотре захистити, змусити замислитись над цінностями життя.

У світлий День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, ми відзначаємо ще й День захисника України. Для нас, українців, це свято християнське і національне, воно символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу. З нагоди прийдешнього свята, в районному Будинку культури відбувся урочистий концерт, на якому були присутні керівництво району, учасники бойових дій на Сході України, ветерани Другої Світової війни, воїни-інтернаціоналісти, представники громадської організації учасників АТО, представники ветеранських організацій, матері та дружини військовослужбовців, волонтери та мешканці міста.

«Це свято започатковане в нелегкі часи для вшанування мужності та героїзму захисників суверенітету та територіальної цілісності України. Воно воістину всенародне, окроплене кров’ю та освячене вірою. Адже наш народ завжди прагнув до незалежності, давав достойну відсіч загарбникам  і відстоював рідну землю. Я дякую всім, хто за покликанням серця в такий відповідальний для держави період став у ряди захисників рідної землі. Велика подяка волонтерам та небайдужим громадянам, які завжди підтримують наших військовослужбовців на Сході. Низький уклін матерям, сини яких віддали своє життя за кожного з нас. Слава нашим Героям! У цей світлий день бажаю всім міцного здоров’я, миру, щастя, добра та злагоди! Нехай Божа Матір буде прихильною до кожної родини, до нашої рідної України. Слава великому українському народові! Слава його захисникам! Слава незалежній та нескореній Україні!» – зазначила голова райдержадміністрації Інна Бойко у своєму виступі.

Зараз нашій країні як ніколи потрібно бути єдиною та згуртованою. На цілісність нашої держави посягнули вороги і багато наших земляків на сьогодні мобілізовано до лав українського війська. Вони з честю відвойовують та захищають кордони нашої держави, ведуть боротьбу за її єдність та цілісність.

З нагоди свята, Інна Володимирівна нагородила грамотами райдержадміністрації учасників бойових дій на Сході України, ветерана Другої Світової війни, воїнів-інтернаціоналістів, матерів та дружин військовослужбовців, чиї сини зараз перебувають на фронті від самого початку бойових дій.

Трагічні події в Україні, починаючи з листопада 2013 року, турбують та не залишають байдужими жодного громадянина країни. Кожному з нас необхідно усвідомити, за що боролися учасники Євромайдану і заради чого пожертвувала своїм життям Небесна сотня та воїни, які загинули і гинуть у боротьбі за свободу, цілісність та єдність держави.

Снігурівчани схилили голови перед пам’яттю і подвигом славних синів, Наша  історія  мала  багато  трагічних  періодів,  коли  свобода  і  факт існування  українського  народу  опинявся  під  загрозою. Але завжди в такі періоди найкращі сини і дочки країни  ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників.

Чудовий концерт присутнім подарували артисти районного Будинку культури, Снігурівської дитячої школи мистецтв, Будинку творчості дітей та юнацтва та виконавці з населених пунктів району.

Ми вдячні вам, наші захисники, за те, що ми живемо у мирі та спокої!

Усім бійцям, які зараз знаходяться на передовій і тим, хто чекає на їх повернення вдома, – ми бажаємо: ніколи не втрачати надії на перемогу та якнайшвидше повернутися додому!

Ми низько схиляємо голови перед українськими мамами – матерями героїв, які й самі є справжніми героїнями. Дай вам Боже здоров’я, витримки. Дай вам Боже сили. Дай вам Боже долі, щоб ви обов’язково дочекалися своїх героїв. Дякуємо вам за терпіння і мудрість, безмежну любов і відданість, за те, що виховали достойних синів — захисників Вітчизни.

Поділитися:

Дата: 12.10.2018 | 20:34


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога