Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Снігурівчани вшанували пам’ять загиблих захисників України

Сьогодні, 12 жовтня 2018 року, біля Стели борцям за волю та незалежність України відбувся пам’ятний мітинг та покладання квітів з метою вшанування пам’яті героїв сьогодення, які віддали життя за нашу квітучу снігурівську землю, Батьківщину, її волю та незалежність.

Захід проходив за участю голови райдержадміністрації Інни Бойко, голови районної ради Тетяни Мезіної, представників ветеранських організацій та громадської організації учасників АТО, матерів та дружин військовослужбовців “Разом ми – сила”, учасників бойових дій на Сході України та мешканців міста.

Снігурівчани схилили голови перед світлою пам’яттю загиблих в зоні бойових дій на Сході, всіх українців, які віддали своє життя за самостійність і незалежність України та вшанували хвилиною мовчання.

Присутні також поклали квіти до Меморіалу загиблим воїнам Снігурівчанам у Другій світовій війні,  до Пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам та кдо могил наших земляків Платонова Сергія Сергійовича та Маркваса Ігора Йосиповича, які загинули під час антитерористичної операції.

Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні вона на всіх одна… Війна… Хоч як би ми це не називали, але хтось бере у руки зброю і йде захищати рідну землю, хтось допомагає фізично, фінансово, а хтось морально.

Важка праця – захищати мир!

Та ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою країну, завжди перемагає. Ця пам’ять – запорука неминучості нашої перемоги.

Пам’ятаймо: «Герої не вмирають!». Слава Україні!

Поділитися:

Дата: 12.10.2018 | 17:52


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога