Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Снігурівщина відправила гуманітарну допомогу для постраждалих мешканців Чернігівщини

10 жовтня 2018 року зі Снігурівщини відправлено чергову партію гуманітарної допомоги з одягом та продуктами харчування для постраждалих мешканців Чернігівщини внаслідок вибухів на складах боєприпасів.

«Починаючи з сьогоднішнього дня, в райдержадміністрації організовано роботу пункту прийому гуманітарної допомоги, який працюватиме цілодобово. Дуже радує те, що чимало громадян відгукнулись та надали допомогу. Збір допомоги триває.» – прокоментувала очільниця району Інна Бойко.

Шановні мешканці Снігурівського району! Окрім продуктів харчування та одягу дуже потрібні ковдри, подушки та матраци.

Нагадуємо! В Снігурівській райдераждміністрації (м.Снігурівка, вул.Центральна, 72, каб.212 цілодобово), в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Снігурівському районі (м.Снігурівка, вул.Жовтнева, 118), в районній організації Товариства Червоного Хреста України (м.Снігурівка, вул.Суворова, 102) організовано пункти прийому гуманітарної допомоги для постраждалого населення.

Звертаємося до всіх небайдужих надати допомогу постраждалому населенню теплим одягом, продуктами харчування, засобами гігієни, миючими засобами, та ін.


Дата: 10.10.2018 | 18:54


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України