Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Біля Миколаївської ОДА облаштовано пункт збору речей для евакуйованих та постраждалих від пожежі на арсеналі у Чернігівській області

Біля Миколаївської обласної державної адміністрації розгорнуто намет для збору  гуманітарної допомоги для евакуйованих та постраждалих від пожежі на арсеналі у Чернігівській області.

Наразі є необхідність у забезпеченні продуктами харчування тривалого зберігання, теплими речами, будівельними матеріалами.

Пункт збору працюватиме цілодобово.

«Поки експерти з’ясовують хто винен у надзвичайній ситуації на Чернігівщині, хто має керувати і кого треба одразу звільняти, Миколаївська обласна державна адміністрація вибудувала конкретний план дій. Ще зранку ми одразу звернулись до керівництва Чернігівської області і запропонували їм допомогу, адже люди масово покидають свої домівки, триває евакуація. Наразі є необхідність у забезпеченні продуктами харчування тривалого зберігання, теплими речами, будівельними матеріалами. Тому біля Миколаївської облдержадміністрації (вул.Адміральська, 22) наші служби соцзахисту облаштували пункт збору необхідних речей. Кожен, хто бажає, може допомогти – пункт збору працюватиме цілодобово», – заявив голова ОДА Олексій Савченко.

Очільник області додає, що у разі необхідності Миколаївщина готова прийняти родини постраждалих та дітей – до пансіонатів, оздоровчих центрів, шкіл, інтернатів та інших соціальних закладів.

Нагадаємо, вранці в ОДА відбулася оперативна нарада, де було сформовано чіткий план дій по наданню необхідної допомоги Чернігівській області в питанні ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася на військових складах поблизу міста Ічня.

Поділитися:

Дата: 09.10.2018 | 17:53


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

238

Всього хворіє

199

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога