Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Біля Миколаївської ОДА облаштовано пункт збору речей для евакуйованих та постраждалих від пожежі на арсеналі у Чернігівській області

Біля Миколаївської обласної державної адміністрації розгорнуто намет для збору  гуманітарної допомоги для евакуйованих та постраждалих від пожежі на арсеналі у Чернігівській області.

Наразі є необхідність у забезпеченні продуктами харчування тривалого зберігання, теплими речами, будівельними матеріалами.

Пункт збору працюватиме цілодобово.

«Поки експерти з’ясовують хто винен у надзвичайній ситуації на Чернігівщині, хто має керувати і кого треба одразу звільняти, Миколаївська обласна державна адміністрація вибудувала конкретний план дій. Ще зранку ми одразу звернулись до керівництва Чернігівської області і запропонували їм допомогу, адже люди масово покидають свої домівки, триває евакуація. Наразі є необхідність у забезпеченні продуктами харчування тривалого зберігання, теплими речами, будівельними матеріалами. Тому біля Миколаївської облдержадміністрації (вул.Адміральська, 22) наші служби соцзахисту облаштували пункт збору необхідних речей. Кожен, хто бажає, може допомогти – пункт збору працюватиме цілодобово», – заявив голова ОДА Олексій Савченко.

Очільник області додає, що у разі необхідності Миколаївщина готова прийняти родини постраждалих та дітей – до пансіонатів, оздоровчих центрів, шкіл, інтернатів та інших соціальних закладів.

Нагадаємо, вранці в ОДА відбулася оперативна нарада, де було сформовано чіткий план дій по наданню необхідної допомоги Чернігівській області в питанні ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася на військових складах поблизу міста Ічня.


Дата: 09.10.2018 | 17:53


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України