Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

“З минулого в майбутнє”

В першу неділю жовтня Україна відзначає чудове свято, яке по праву можна вважати всенародним – День працівників освіти. І так склалося, що цього ж дня мешканці м. Снігурівка святкують день міста. З нагоди цих свят та в рамках профорієнтаційної акції “Палітра професій” Снігурівською районною філією Миколаївського ОЦЗ на базі Снігурівської центральної районної бібліотеки проведено профорієнтаційний захід для студентів Снігурівського професійного ліцею. Почесними гостями даного заходу були: Олександр Іванович Шевцов – ветеран Другої світової війни , вчитель з багаторічним стажем та Анатолій Володимирович Заяць – журналіст, працівник районного історико-краєзнавчого музею.

“Все в цьому житті починається з хорошого вчителя, якого має кожна людина на Землі. Вчитель – це людина, яка плекає розумне, успішне і виховане покоління”- з такими словами звернулася Олена Хижняк до присутніх.

“Мені 95 років і мій професійний шлях був довгим та тернистим. Але правду кажуть, якщо ти любиш те чим займаєшся, то й робота йде в радість. Багато років я пропрацював вчителем фізичної культури та викладав військову справу в Снігурівській ЗОШ №1. І багато хто з моїх учнів повʼязав своє життя з військовою справою”- розповів Олександр Іванович Шевцов,- “Майбутнє нашого міста за вами шановна молодь, тож зростайте, навчайтеся та розвивайте своє місто.”

Присутні дізнались про історію виникнення нашого міста та про відомих особистостей, які зробили величезний внесок в заснування і розвиток м. Снігурівки. До уваги учнів було представлено книжково – ілюстративний перегляд літератури: “Нагадати про те, що було, описати те, що є…”. Серед усіх виставок не можна було не помітити цікаву, яскраву фото – виставку «Рідний край – моя Снігурівщина».

“Так склалося, що співпала дата таких важливих свят “День вчителя” та “День міста”, бож людина навчається впродовж всього свого життя, і починає це з рідного міста. Зараз ви вже студенти, але попереду ще довгий професійний шлях на якому головне не схибити та правильно вибудувати план професійного зростання. В цьому вам завжди готові допомогти фахівці служби зайнятості, а також використовуйте “Платформу профорієнтації та розвитку карʼєри на офіційному сайті служби зайнятості www.dcz.gov.ua,” – наприкінці резюмувала Олена Хижняк.


Дата: 09.10.2018 | 8:14


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України