Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

“З минулого в майбутнє”

В першу неділю жовтня Україна відзначає чудове свято, яке по праву можна вважати всенародним – День працівників освіти. І так склалося, що цього ж дня мешканці м. Снігурівка святкують день міста. З нагоди цих свят та в рамках профорієнтаційної акції “Палітра професій” Снігурівською районною філією Миколаївського ОЦЗ на базі Снігурівської центральної районної бібліотеки проведено профорієнтаційний захід для студентів Снігурівського професійного ліцею. Почесними гостями даного заходу були: Олександр Іванович Шевцов – ветеран Другої світової війни , вчитель з багаторічним стажем та Анатолій Володимирович Заяць – журналіст, працівник районного історико-краєзнавчого музею.

“Все в цьому житті починається з хорошого вчителя, якого має кожна людина на Землі. Вчитель – це людина, яка плекає розумне, успішне і виховане покоління”- з такими словами звернулася Олена Хижняк до присутніх.

“Мені 95 років і мій професійний шлях був довгим та тернистим. Але правду кажуть, якщо ти любиш те чим займаєшся, то й робота йде в радість. Багато років я пропрацював вчителем фізичної культури та викладав військову справу в Снігурівській ЗОШ №1. І багато хто з моїх учнів повʼязав своє життя з військовою справою”- розповів Олександр Іванович Шевцов,- “Майбутнє нашого міста за вами шановна молодь, тож зростайте, навчайтеся та розвивайте своє місто.”

Присутні дізнались про історію виникнення нашого міста та про відомих особистостей, які зробили величезний внесок в заснування і розвиток м. Снігурівки. До уваги учнів було представлено книжково – ілюстративний перегляд літератури: “Нагадати про те, що було, описати те, що є…”. Серед усіх виставок не можна було не помітити цікаву, яскраву фото – виставку «Рідний край – моя Снігурівщина».

“Так склалося, що співпала дата таких важливих свят “День вчителя” та “День міста”, бож людина навчається впродовж всього свого життя, і починає це з рідного міста. Зараз ви вже студенти, але попереду ще довгий професійний шлях на якому головне не схибити та правильно вибудувати план професійного зростання. В цьому вам завжди готові допомогти фахівці служби зайнятості, а також використовуйте “Платформу профорієнтації та розвитку карʼєри на офіційному сайті служби зайнятості www.dcz.gov.ua,” – наприкінці резюмувала Олена Хижняк.

Поділитися:

Дата: 09.10.2018 | 8:14


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

196

Всього хворіє

157

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога