Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Марина Порошенко відкрила новий Петриківський інклюзивно-ресурний центр та привітала освітян Дніпропетровщини з професійним святом

Дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Дніпропетровську область із робочою поїздкою. Перша леді взяла участь у відкритті Петриківського інклюзивно-ресурсного центру, створеного в рамках реформи інклюзивної освіти, яку реалізує Фонд Порошенка у співпраці з Міністерством освіти і науки України.

Під час ознайомлення з роботою нового ІРЦ Марина Порошенко поцікавилася успіхами 5-річнї Вікторії Гаркуші, яка перебуває на обліку в обласному центрі реабілітації дітей з порушенням слуху та мови. У червні 2018 року за ініціативи дружини Президента та за підтримки обласного бюджету дитині було проведено оперативне лікування із відновлення слуху. Після цього дівчинка пройшла курс реабілітації і вже зараз почала чути голос мами та відповідати на її запитання.

Марина Порошенко передала Вікторії Гаркуші придбаний комплект акумуляторів для мовного процесора, з допомогою якого покращиться якість життя дівчинки. Наразі планується, що Вікторія буде відвідувати дитячий садочок та займатися з логопедом на базі Інклюзивно-ресурсного центру в смт Солоне за місцем проживання.

Також у ході поїздки дружина Президента ознайомилася з роботою медіатек і ресурсних кімнат в інклюзивних школах Дніпропетровщини – в Дніпровській школі № 6 та в Дніпропетровському навчально-реабілітаційному центрі № 10.

За два роки участі у програмі Марини Порошенко «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації» Дніпропетровська область відкрила 611 інклюзивних класів у 255 інклюзивних школах. Для забезпечення якісних умов навчання «особливих» учнів у регіоні створено 71 Медіатеку, 50 Ресурсних кімнат та відкрито 22 Інклюзивно-ресурсних центрів, проекти яких були розроблені Фондом Порошенка у співпраці з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

Дружина Глави держави також привітала освітян області з професійним святом. Під час участі в урочистому заході з цієї нагоди в Дніпропетровському академічному театрі опери та балету,  Марина Порошенко наголосила, що «в усі часи вчитель був основним провідником позитивних змін у державі». «Адже ви виховуєте нове покоління українців, робите їх освіченими і духовними», – звернулася до освітян Перша леді.

Поділитися:

Дата: 08.10.2018 | 13:20


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога