Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Не залишаймося байдужими! Долучайтеся до акції «Милосердя»

Дорогі жителі Снігурівського району. Щороку, з вересня по грудень на території нашого району під гаслом доброти, людяності та милосердя проходить благодійна акція “Милосердя”.

Організаційний комітет з підготовки та проведення в районі благодійної акції звертається до керівників установ, підприємств, організацій, релігійних конфесій, громадських організацій приватних підприємців та до всіх небайдужих людей просить виявити добру волю, здійснити у міру своїх можливостей благодійні заходи, зробити свій внесок у поліпшення матеріального становища земляків, особливо дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Під час благодійної акції йде збір продуктів харчування, картоплі, овочів, одягу, взуття, засобів гігієни та інших предметів першої необхідності. Все це буде передано малозабезпеченим, хворим, бездомним.

Допомогу приймають в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Снігурівському районі, за адресою вул. Жовтнева, 118, м.Снігурівка.

Можлива фінансова допомога. Її можна перерахувати на спеціальний рахунок, який відкритий в управлінні соціального захисту населення Снігурівської райдержадміністрації за №: 31558302101453, банк отримувача: ГУДКСУ в Миколаївській області, МФО:826013, код:03194571, призначення: благодійний внесок від (вказати назву підприємства  та П.І.Б. керівника).

Кошти спрямовуються для допомоги при лікуванні онкохворих, тяжко травмованих, після складних операцій.

Щиро дякуємо за розуміння тим, хто уже надав вагому підтримку та надіємось на подальшу плідну співпрацю.

Милосердя не буває забагато, творімо добро разом і воно до Вас обов’язково повернеться.

Поділитися:

Дата: 06.10.2018 | 12:56


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

245

Всього хворіє

206

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога