Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко привітала освітян району з професійним святом

Святковий календар жовтня відкриває особливе для кожного, хто колись сидів за шкільною партою або на студентській лаві, свято – День вчителя. Це свято людей, які за покликом душі віддають свої знання дітям, навчають і виховують, розвивають в них найкращі риси, допомагають пізнати навколишній світ, плекають у своїх вихованців любов до рідних, близьких, друзів, свого краю та Батьківщини.

Напередодні свята, 4 жовтня 2018 року, у районному Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт для вчителів і викладачів загальноосвітніх шкіл та дошкільних навчальних закладів району. Гостями свята й безпосередніми його учасниками стали також ветерани педагогічної ниви.

З професійним святом педагогів Снігурівщини привітали голова районної державної адміністрації Інна Бойко, голова районної ради Тетяна Мезіна та начальник відділу освіти райдержадміністрації Любов Мендус.

«Шановні освітяни! Від щирого серця вітаю вас з професійним святом. Ви вибрали не просту, але, благородну дорогу у своєму житті – виховувати дітей змалечку і до того, як вони стануть дорослими. Велика подяка вам за вашу працю. Бажаю вам та вашим сім’ям здоров’я, щастя, миру та терпіння. Нехай буде мир. Слава нашій Україні!» – зазначила Інна Бойко у своєму вітальному слові.

Приємною частиною заходу стало вручення освітянам грамот обласної ради, районної державної адміністрації та районної ради.

Не менш приємною була і друга частина – творча. Музичні вітання для педагогічної спільноти підготували першачки шкіл міста та артисти Херсонського академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша.

Поділитися:

Дата: 04.10.2018 | 21:29


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога