Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Електронне
звернення

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

«З країни в Україну»

У сучасному світі мир — це найбільша цінність та мрія. Ми хочемо жити у мирній країні, де цінним є життя всього живого, де панує злагода, мир і добробут… Цій темі присвячений Всеукраїнський фестиваль «З країни в Україну», який відбувся у вересні цього року на Сході України.

Фестиваль «З країни в Україну» − це масштабний культурно-просвітницький фестиваль, який відбувається у маленьких містах східних областей України. Проект започатковано у 2014 році, щоб максимально допомогти місцевим громадам патріотів наповнити свої міста атмосферою єдності, підтримки та відчуттям українського духу.

Такий фестиваль проходив  у  містах  Авдіївка (28 вересня),  Вугледар  (29 вересня), Волноваха (30 вересня). В програмі фестивалю різноманітні напрями: Майданчик «Сучасна Україна», Містечко громадських ініціатив, Містечко  майстрів, Молодь і спорт, Інтелектуальні ігри, Охорона здоров’я, Відкрита бібліотека, Дитячий майданчик, Фотонапрямок, «Смакота»,  «Швидкий доступ», «Кольорове дерево», та інші. А ввечері на головних площах пройшли концертні програми.

На запрошення Спілки народних майстрів України у фестивалі взяла участь керівник Зразкового художнього колективу «Виготовлення сувенірів» Снігурівського БТДЮ Олена Васильєва. В Містечку майстрів, який складався із 10-ти різних ремесел,  наша  майстриня допомагала розкрити свій талант − навчала дітей і дорослих мистецтву бісероплетіння. Кожен бажаючий навчитися технології виготовлення традиційних прикрас отримав на згадку браслет із бісеру, виготовлений своїми руками, який зможе подарувати близький людині чи зберегти як спогад про Фестиваль.

Сповнена незабутніх вражень і усвідомлення того, що і вона внесла маленьку частинку у справу миру в нашій країні, повернулась  Олена Володимирівна в рідну Снігурівку. Попереду – нові справи, нові проекти.

 

Нікулишева Т.О., методист БТДЮ

Поділитися:

Дата: 03.10.2018 | 18:38


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

237

Всього хворіє

198

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога