Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко провела міжвідомчу апаратну нараду з питань підготовки до зимового періоду

2 жовтня 2018 року голова райдержадміністрації Інна Бойко провела міжвідомчу апаратну нараду за участі голови районної ради Тетяни Мезіної, сільських голів та керівників служб та установ району.

Основними питаннями на порядку денному були: підготовка до зимового періоду 2018-2019 років та укладання договорів на поставку електроенергії для юридичних осіб району.

Значну увагу очільниця району приділила питанню електропостачання. Особливо це стосується комунальних підприємств, функціонування яких має важливе значення для забезпечення безперебійного надання послуг населенню. Відповідні роз’яснення з даного приводу надав менеджер зі збуту електроенергії філії ПАТ “Миколаївобленерго” Снігурівського району Східного округу Володимир Заборовський. Як стало відомо, з 1 січня 2019 року набувають чинності зміни в законодавстві, які передбачають ліквідацію функцій обленерго як постачальника послуг надання електроенергії для юридичних осіб. В обленерго залишиться в якості підприємства, яке відповідатиме за розподіл електроенергії. Тому, з початку нового року юридичним особам та комунальним підприємствам доведеться укладати вже по два договори: один з фірмою-постачальником, другий – з обленерго.  Відповідні зміни в законодавстві населення не стосуватимуться.

Обговорили питання готовності міської та сільських рад до розчищення доріг в зимовий період. Інна Бойко повідомила, що на зимовий період виділені кошти на експлуатаційне утримання доріг місцевого значення, балансоутримувачем яких є Управління інфраструктури ОДА, довела до відома сільських голів механізм відшкодування коштів в 2018 році за чистку доріг між селами.

Також, на нараді були обговорені питання протипожежної безпеки та розміщення пунктів обігріву.

Поділитися:

Дата: 03.10.2018 | 11:36


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

238

Всього хворіє

199

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога