Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Про посилення фінансової дисципліни на державних підприємствах, установах та закладах бюджетної сфери області

Розпорядженням  голови райдержадміністрації   від 04.04.2018р. №172-р затверджено Заходи щодо наповнення місцевих бюджетів Снігурівського району та  економного використання  бюджетних коштів. Рекомендовано міському та сільським головам встановити дієвий контроль за справлянням податків і зборів до бюджетів усіх рівнів, вишукати додаткові джерела надходжень до відповідних бюджетів( не менш як 2 відсотки доходів загального фонду), забезпечити щоквартальне скорочення податкового боргу зі сплати податків і зборів до місцевих бюджетів  та недопущення утворення податкової заборгованості до місцевих бюджетів.

На головних розпорядників коштів районного бюджету, на міського та сільських голів покладено контроль за поліпшенням ефективності управління видатками місцевих бюджетів,  проведення жорсткого режиму економії бюджетних коштів, посилення фінансово-бюджетної дисципліни.

В результаті постійного контролю за своєчасним виділенням коштів з місцевих бюджетів на оплату праці працівників бюджетних установ, що фінансуються з місцевих бюджетів, протягом січня-вересня  2018 року заробітна плата працівникам бюджетних  установ, що фінансуються з місцевих бюджетів Снігурівського району ,   виплачувалася  згідно  встановлених    термінів.  Станом на 01.10.2018 року кредиторська заборгованість по виплаті заробітної плати відсутня. Розрахунки за спожиті енергоносії проведено в повному обсязі, кредиторська заборгованість по вказаним виплатам відсутня.

З метою недопущення порушень фінансово-бюджетної дисципліни протокольними дорученнями колегій райдержадміністрації  від 12.02.2018р , від 25.06.2018р. рекомендовано міському та сільським головам та надано доручення головним розпорядникам коштів районного бюджету встановити жорсткий контроль за платіжною дисципліною в бюджетних установах та вжиттям заходів по недопущенню утворення дебіторської та кредиторської заборгованості; встановити контроль за запровадженням бюджетними установами жорсткого режиму економії  енергоносіїв та проведенням розрахунків за енергоносії та комунальні послуги, які споживаються бюджетними установами, при необхідності спрямування додаткового фінансового ресурсу на забезпечення видатків на оплату енергоносіїв.

На розширених міжвідомчих нарадах за участю міського та сільських голів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади  розглядалися  питання  організації роботи по наповненню дохідної частини місцевих бюджетів району, по виконанню видаткової частини бюджетів, цільового та ефективного використання коштів, про стан забезпечення фінансовим ресурсом  захищених статей видатків по кожному бюджету.

Щотижня до райдержадміністрації та районної ради фінансовим управлінням подається моніторинг про надходження податків і зборів до місцевих бюджетів району.

Протягом звітного періоду  2018 року  проведено  3 семінари  з головними розпорядниками коштів районного бюджету з питань дотримання вимог Бюджетного кодексу України,  про організацію роботи щодо ефективного використання коштів місцевих бюджетів та вжиття заходів по недопущенню кредиторської заборгованості.

Поділитися:

Дата: 03.10.2018 | 9:13


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

245

Всього хворіє

206

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога