Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Ще один крок назустріч майбутньому

Реалізація Концепції «Нової української школи» вимагає нових підходів у викладанні. Та найперше має змінитися сам учитель. Цьому допомагає щоденне навчання, бо хто хоче досягти успіху – навчається впродовж усього життя.

З 27 вересня по 30 вересня пройшло чергове навчання заступники директорів з навчально-виховної роботи Снігурівщини. Багато питань хвилює їх з приводу викладання у 1 класі нової української школи. Дієву допомогу надали викладачі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Разом із Печерською Марією Володимирівни занурились у особливості викладання інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Як працювати із дітьми з особливими освітніми потребами розповіла Шашкова Анастасія Леонідівна. Практичні вправи цих викладачів були цікавими та мали практичне спрямування. Багато питань, що стосувались інклюзивної світи, були розв’язані в ході роботи. Третього дня курсанти довідались від Бурлаки Тетяни Юріївни, як використовувати шість цеглинок під час уроків у 1 класі. Ми грались, навчались, отримували задоволення від процесу спілкування. Останній день розкрив основні принципи успішного кооперативного навчання.

Заняття носили не лише пізнавальний характер, а й мали практичну направленість: колеги мали можливість практично відпрацювати запропоновані завдання. Знання, що дістали на курсах, ми перенесемо в свої навчальні заклади, у свої педагогічні колективи.

Бо нам вершити святу місію: з наших учительських рук у бурхливий і суперечливий світ має вийти Людина, молодий творець майбутнього. І нехай він хоч на краплю людніє від теплоти наших небайдужих сердець.

 

Стасишина Л.Й., ЗДНВР Олександрівської

ЗОШ І-ІІІ ступені

Поділитися:

Дата: 03.10.2018 | 8:50


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

246

Всього хворіє

207

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога