Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Відзначили День людей похилого віку та День ветерана

Другий місяць осені розпочинається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений з 1991 року Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

День літньої людини – це добре та світле свято, коли вшановують представників старшого покоління.

Сьогодні, 1 жовтня 2018 року, в Снігурівській дитячій школі мистецтв відбувся урочистий концерт з нагоди Дня людей похилого віку, на який зібралися ветерани праці з усіх куточків району. Привітали присутніх зі святом голова райдержадміністрації Інна Бойко та голова районної ради Тетяна Мезіна.

«Сьогодні в цій залі є багато людей, на долю яких випала складна доля. Це і голодомори, роки Другої Світової війни та відновлення країни. Навіть, і сьогодні, коли ваші внуки захищають нашу батьківщину на Сході України. Низький уклін вам за вашу працю. Ваші подвиги та ваш досвід для нас є безцінним. Хочу побажати вам здоров’я, благополуччя та всього найкращого. І нехай буде мир у нашій державі.» – зазначила Інна Володимирівна.

Після щирих слів привітання, вихованці та артисти районного Будинку культури, Снігурівської дитячої школи мистецтв та Будинку творчості дітей та юнацтва порадували присутніх своїми виступами.

Тепло привітали зі святом і підопічних територіального центру соціального обслуговування. Запрошені почесні гості побажали ветеранам міцного здоров’я, довголіття, добра та залишатись в душі та серці завжди молодими, бадьорими і веселими. А натомість, представники гурту “Стежина” подарували своїм гостям свої пісні.

Наостанок, керівники району разом з депутатом обласної ради Андрієм Закусіловим завітали на захід, організований головою Снігурівської районної організації Товариства Червоного Хреста України Тетяною Баніт, де також привітали присутніх зі святом. За вагомий внесок у розвиток червонохресного руху, відданість ідеям милосердя, гуманізму, турботу про людей похилого віку та з нагоди

Дня ветерана і Міжнародного дня людей похилого віку нагородили грамотами райдержадміністрації депутата облради Андрія Закусілова та фермера Володимира Бренюка.

Поділитися:

Дата: 01.10.2018 | 18:54


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

248

Всього хворіє

209

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога