Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Електронне
звернення

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко: “Ремонт дорожнього покриття по вулиці Центральній буде проведено завдяки депутату облради Андрію Закусілову”

Про це зазначила голова райдержадміністрації Інна Бойко під час наради з приводу ремонту доріг за участі депутата обласної ради Андрія Закусілова, начальника філії “Снігурівський райавтодор” Віктора Тодорова, міського голови, його заступників та депутатів Снігурівської міської ради.

Розпочинаючи нараду, очільниця району Інна Бойко повідомила, що на засіданні бюджетної комісії обласної ради депутатами було прийнято рішення виділити майже 1 мільйон гривень на ремонт комунальних доріг в межах населених пунктів району, в тому числі і на ремонт дорожнього покриття по вулиці Центральній в місті Снігурівка.

Попри поспішні публікації коментарів міського голови на сторінках деяких спільнот в Facebook, слід відразу конкретизувати, що виділення даної субвенції стало можливим лише завдяки депутатам обласної ради від партій БПП та “Наш Край” Михайлу Талпі, Надії Боднар, Юрію Кормишкіну, Андрію Закусілову та Олені Донченко. При цьому, про ремонт доріг в районі та місті Снігурівка клопотала лише райдержадміністрація. Слід також додати, що міська рада досі не перерахувала кошти за ремонт вул.Суворова, ремонт якої був проведений ще місяць тому.

Враховуючи це, Інна Бойко потребувала гарантій від міської ради, що виділені 195 тисяч гривень на ремонт дорожнього покриття по вул.Центральна міста Снігурівка будуть прийняті та вчасно перераховані Райавтодору.

Крім того, в ході наради обговорили питання ремонту інших доріг міста, які заплановані на наступний рік.

Нагадаємо, у переліку об’єктів по ремонту комунальних доріг, визначено поточний ремонт наступних доріг у Снігурівському районі:

– Відрізок дороги по вул. Центральній у м. Снігурівка (від перехрестя вулиць Суворова та Центральна до площі Богдана Хмельницького) – 195 тисяч грн;

– вул. Центральна у селі Павлівка – 150 тисяч гривень;

– вул. Космонавтів у с. Кобзарці – 150 тис. гривень;

– вул. Вишнева у с. Першотравневе – 100 тисяч грн.;

– вул. Центральна с. Киселівка – 100 тис грн.;

– вул. Зелена та вул. Шкільна у селі Горохівка – по 100 тисяч – гривень на вулицю;

– вул. Шевченка та вул. Паркова у с. Садове – по 75 тис. гривень на вулицю.

Поділитися:

Дата: 26.09.2018 | 18:45


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

237

Всього хворіє

198

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога